Wpis z mikrobloga

@emesc: zgadza się i co wtedy??
Nic Ludzie wydają te oszczędności lub porzucają od rodziny, banków itd i je robią. Bo jak Nie zrobią to mogą zginąć itd.. tak że widzisz.

Zobacz sobie ile jest fundacji i zbiórek regularnie ktoś krzyczy i pomoc i zadaj sobie to pytanie gdzie jest w tej chwili NFZ....

Ja miałem opreracj nogi dość prosta z 10 min trwała ofc nfz nie refunduje.. koszt 2 tys
@Minieri podziękuj starym dziadom co chodzą po lekarzach dla sportu. Ja mając częstoskurcze stwierdzone na sor - dostałam termin do kardiologa na za pół roku. Pół roku z atakami gdzie masz puls 200. XDDD


@ZasilaczKomputerowy: jakie 400 zł jak ja płacę kilka razy więcej, a u lekarza byłem ostatni raz przed pandemią.

Problem jest w armii staruchów, którzy niedbali o siebie, a większość część życia zarabiali równowartość 20 dolarów miesięcznie i nie odprowadzali żadnych składek. Pierwszeństwo przy przyjęciach do szpitali i lekarzy powinny mieć osoby młode, takie które jeszcze jeszcze mają szansę spłacić koszty leczenia w składkach
@Minieri: dla mnie to jakiś kosmos. Trafiłem do szpitala w innym mieście z ostrym bólem brzucha, podejrzenie najpierw wyrostka, potem choroby Crohna. Spędziłem 8 dni, w tym 4 na żywieniu pozajelitowym. Wróciłem do swojego miasta ze skierowaniem pilnym do szpitala na dalsze badanie. Pierwszy termin normalny byłby za 10 miesięcy, a pilny za dwa miesiące. Babka w rejestracji jak usłyszała, że to może być choroba Crohna to powiedziała, ebym podszedł pod
@Minieri: Przecież #!$%@? głupoty, w Łodzi czeka się tydzień. Gdzie się czeka 1,5 roku niby? Pomijam że nie ma regionalizacji i można się leczyć w dowolnym miejscu w polsce
www.terminyleczenia.gov.pl sobie zobaczcie bo Miras bajkopisarz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: Kolega po operacji kolana miał rehabilitację w trybie pilnym z terminem na za rok xD

@dizzydom: ja pierwsze 3 tygodnie sam wykupowalem, po dwóch miesiącach od zabiegu udało się dostać miesiąc na NFZ xd
Tradycyjnie napiszę jako ktoś kogo kobieta pracuje w szpitalu a kuzyn jest w policji.
DZWOŃ NA POGOTOWIE!!! zgłoś że mama wyszła z łazienki powiedziała że zamiast moczu poleciała krew poczym zemdlała a jak upadała to chyba uderzyła głową. Przyjadą to powiedz że przed chwilą odzyskała przytomność i siedzi na kanapie ale bardzo źle się czuje i oczywiście wspomnij że jest chora. Wszystkie badania zrobią tego samego dnia