Wpis z mikrobloga

Yo, jestem fanem coda, MW2 ogrywan na PS4 i mam opcje kupić od kumpla ps4 pro bo Warzone 2.0 już chodzi średnio na slimce, na jego ps4pro lepiej ale już konsola odpala się jak falcon milenium. Wypożyczyłem z Plenti xboxa s i na nim chodziło świetnie. Kolega chce mi sprzedać ps4pro za 1150, czyli tyle ile Xbox series s. Trochę się boje przesiąść na xboxa, bo ps4 jest moja pierwsza konsola i mam ja od bardzo dawna. Co brać? #playstation #xbox #callofduty #warzone #battleroyale #ps4 #xboxone
  • 12
@Crupick: Jak już ograłeś exy na ps4, to raczej bez sensu ładować się teraz w pro, skoro na s warzone działa lepiej. Do tego masz jeszcze gamepass, żeby za pół darmo sobie coś tam ograć. W przyszłości możesz sprzedać tego xboxa i kupić ps5. Teraz i tak chyba w niedalekiej przyszłości nie wychodzą żadne exy na ps4, a na xboxie np będzie starfield nie długo.
@Crupick: grałem na ps4pro w Warzone 1 i przesiadłem się na xsx. To tak jakbyś jeździł polonezem i wsiadł do nowego Mercedesa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sentyment do PS został, ale xsx był tańszy ¯\_(ツ)_/¯