Wpis z mikrobloga

#rosja #wojna #ruskapropaganda
#ukraina

Jak tam, mireczki, u was? Cmentarze już pełne? XD Panasiuk już wrzucał zdjęcia grobów "polskich najemników" na Podlasiu?

Według Andrieja Maroczki, oficera Ministerstwa Obrony z "Republiki Ługańskiej", polscy najemnicy walczący na Ukrainie po stronie Sił Zbrojnych Ukrainy ponoszą wręcz katastrofalne straty.
Maroczko powiedział, że szczególnie wielu najemników z Polski koncentruje się w Swiatowie, Lisiczańsku i Kremiennej.
Zdaniem wojskowych z "Republiki Ługańskiej" straty wśród polskich najemników na Ukrainie są tak duże, że były problemy z ich pochowaniem w ojczyźnie.
„Otrzymujemy też informacje wywiadowcze, podsłuchy radiowe i są już pośrednie dowody na to, że ci żołnierze ponoszą ogromne straty, bo są już oświadczenia urzędników z Polski, że na terytorium Polski przybywają ciała polskich żołnierzy i trzeba je wywieźć i gdzieś pochować. Teraz mają z tym problem” – powiedział Maroczko na antenie kanału telewizyjnego Rossija 24.
Pobierz yosemitesam - #rosja #wojna #ruskapropaganda 
#ukraina 

Jak tam, mireczki, u was?...
źródło: comment_1669720921vIrjKI73NIW4Iz0z2nr3mq.jpg
  • 31
Myślę że prawda leży pośrodku... Zresztą wypowiadał się na ten temat u zychowicza jakiś polski żołnierz który tam służy. Powiedział że nie jest to tak jak się mówi że jedna czy dwie osoby że jest ich więcej. Poza tym trudno powiedzieć co to jest katastrofalna strata. dla mnie jedna osoba to już jest katastrofa z punktu widzenia Polaka. No jeżeli on jednak chce sugerować że to jest na przykład 100 to ja
Jak do baru wchodzą Minister Obrony Kraśnika, Prezydent Hrabia Jan Zbigniew Potocki i Minister Obrony Ługandy to barman mówi do ruska: "Najpierw obsłużę Pana Prezydenta, potem Pana Ministra a ty ciulu czekaj!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no raczej prawda nie leży pośrodku, bo rosyjscy propagandziści już wielokrotnie pisali o niszczeniu całych polskich batalionów i brygad z setkami zabitych.


@M4rcinS: No dobrze może nie pośrodku może gdzieś pomiędzy może 20% z tej strony albo 60% z tej. Nie będę się targował Polski najemnik żołnierz w randze sierżanta który wypowiadał się już bodajże dwukrotnie u zychowicza powiedział że zabitych polskich żołnierzy służących w armii ukraińskiej jest więcej niż ci
@Nieszkodnik: w ogóle nie przeżywam żadnych katastrof co weekend. Ja wiem że ludzie umierają ale jeżeli ja osobiście nie wiem o tym to tak jakby nie umierali. To po pierwsze a po drugie żeby ktoś umarł to najpierw musi żyć a przecież nie możesz nazwać tej marnej wegetacji życiem więc nawet jak ta wegetacja się zakończy to przecież śmierci nie ma. Nie widzisz ile dookoła ciebie znajduje się zombie?
Ja wiem że ludzie umierają ale jeżeli ja osobiście nie wiem o tym to tak jakby nie umierali.


@siddhariha-cautama: ale osobiście wiesz o tym, jak napisałeś. Kręcisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znałeś tych niby poległych na Ukrainie Polaków, że to jednak dla ciebie katastrofa? Lub skąd znasz ten punkt widzenia Polski? Bo według mnie śmierć polskich ochotników, w walce z Rosjanami na Ukrainie, w żaden sposób