Wpis z mikrobloga

Mam dla was złą wiadomość, która się wam nie spodoba, ale w myśl, że gorzka prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa to zdradzę wam tajemnicę.

Wielu facetów wierzy w mit tzw. ściany i liczy, że kobieta kiedyś dostanie nauczkę i przejedzie się na #!$%@? traktowaniu porządnych facetów, że jak młodość przeminie to dostaną za swoje i gardzenie porządnymi chłopakami, puszczanie się z troglodytami, samcami alfa i bad boyami wyjdzie bokiem.

Otóż prawda jest taka, że każda taka szmata spadnie na 4 łapy.

Znam dużo samotnych matek i ostatnio się dowiedziałem, że dwie z nich. Jedna 40, a druga grubo po 40 znalazły sobie facetów. Obie mają po dwójkę dzieci, długi i zbliża się okres przekwitania.

Nie dość, że znalazły sobie facetów to jeszcze facet jednej, która jest 6/10 jest 8-9 na 10, a facet drugiej nie wiem jak wygląda, ale jest o kilkanaście lat młodszy.

Fakt, że to bardzo atrakcyjne kobiety, ale są w takim wieku, że zaraz to tąpnie.

Ja tam nic nich nie mam, bo akurat lubię te dziewczyny, ale obiektywnie patrząc na sytuację to na prawdę kobiety mają chyba przez spermiarstwo facetów nieograniczony kredyt na błędy od losu.

Gdyby facet popełnił tyle błędów to byłby w czarnej dupie, a kobiecie zawsze się upiecze i dostanie kolejną szansę od losu.

#przegryw #redpill #blackpill #pieklomezczyzn #samotnematki #stulejacontent #bialorycerstwo #zwiazki #mgtow #tinder #rozowepaski
  • 50
Wielu facetów wierzy w mit tzw. ściany i liczy, że kobieta kiedyś dostanie nauczkę i przejedzie się na #!$%@? traktowaniu porządnych facetów, że jak młodość przeminie to dostaną za swoje i gardzenie porządnymi chłopakami, puszczanie się z troglodytami, samcami alfa i bad boyami wyjdzie bokiem.


Nikt kto ma minimalne poczucie godności i własnej wartości nie będzie upatrywał swojej szansy na znalezienie lochy w tym że obniży ona wydatnie standardy. Takie myślenie to
@Niemamwiedzy: Nie chodzi o znalezienie lochy. Chodzi o potrzebę sprawiedliwości i satysfakcji z tego, że przyszła kryska na matyska, a uganianie się za troglodytami i poniżanie porządnych chłopaków wyjdzie bokiem. No i niestety satysfakcji nie uzyskują.

Ja jestem w związku od 7 lat, ale zawsze kibicuje, żeby laska, która przegina pałę i kpi sobie z porządnych chłopaków dostała #!$%@? od życia.
@Ynfluencer: wiara że w życiu jest jakaś magiczna sprawiedliwość (jak w filmach) to ultra-cope i bluepill do kwadratu. W życiu nie ma żadnej sprawiedliwości a bycie egoistą czy nawet oszustem zwykle jest po prostu opłacalne i nie spotyka się nigdy z "odbiciem wahadła w drugą stronę". Nie wnikam czy wspomniana ściana jest realna czy nie, ale otwórzcie oczy i przestańcie wierzyć w życiową sprawiedliwość, bo ona nie istnieje. To nie
@szumowina_wadowicka: Czasami jest jakaś sprawiedliwość, ale tylko wtedy, gdy #!$%@? kogoś potężniejszego swoim działaniem i przereeaguje. Niestety w większości przypadków potężniejsi są ci, którzy robią zło i mają w dupie moralność jak politycy.

Jeśli karma wraca to czemu nasi politycy jeszcze nie tyrają w kopalniach?

Kobieta musiałaby mieć wygląd 1/10 i wtedy jest jakaś minimalna szansa, że nie znajdzie się spermiarz, ale to taka mikroszansa, bo mój kumpel, który był brzydki
@Ynfluencer: no własnie edytowałem bo chciałem dopisać, ale już ktoś odpisał i nie mogłem wysłać... Nie ma sprawiedliwości od życia, coś takiego nie istnieje, jedyna sprawiedliwość na świecie przychodzi od świadomego działania innych ludzi którzy tą sprawiedliwość wymuszają. Po to mamy prawo, policję, honor. W świecie bez prawa i honoru wygrywa zawsze największy bydlak i największa suka bo nic nie stoi na ich drodze.
Jest jeszcze jeden podobny bluepill - że
@szumowina_wadowicka: Jak się temu głębiej przyjrzałem to dotarło do mnie, że grabie grabią do siebie i nawet najbliższa rodzina jest egoistyczna, często nieświadomie manipuluje na swoją korzyść, żeby sprytnie zagarnąć jak najwięcej korzyści.

Niestety nawet te organy, o których pisałeś nie są żadnymi gwarantami sprawiedliwości. Ja myślę, że jeśli człowiek ma siłę i możliwości to powinien na maxa #!$%@?ć te osoby, które są bydlakami, bo wiele osób myśli, że przyjdzie jakaś
@faustfaust1: Ja wierzę, że Bóg istnieje, tylko, że jest zły i dorypuje tym dobrym ludziom, a na złych zsyła szczęście.

Według mnie dobrzy ludzie w kolejnym życiu obudzą się w Polsce i będą #!$%@?ć w supermarkecie za 1500 miesięcznie, ale już nie po 8, a po 12 h, inflacja będzie jeszcze wyższa.

A źli trafią do raju i tam będą dalej używać życia.
@faustfaust1: większość religii obiecuje sprawiedliwość po śmierci bo sprawiedliwości na świecie nie ma. To jest naprawdę produkt XX w. i kultury masowej, happy endy, superbohaterowie (zaczęło się od Batmana) itd. To są wszystko bajki dla dorosłych.
@peszek_leszek: Bzdura, spermiarstwo facetów jest tak silne, że jak sperma uderzy do łba to nawet loche 3/10 weźmie, byle zaruchac. No, a potem będzie pluć sobie w brodę.

Prędzej brzydka laska z dzieckiem znajdzie spermiarza niż brzydki facet bez dziecka znajdzie sobie kobietę.