Wpis z mikrobloga

Mam dla was złą wiadomość, która się wam nie spodoba, ale w myśl, że gorzka prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa to zdradzę wam tajemnicę.

Wielu facetów wierzy w mit tzw. ściany i liczy, że kobieta kiedyś dostanie nauczkę i przejedzie się na #!$%@? traktowaniu porządnych facetów, że jak młodość przeminie to dostaną za swoje i gardzenie porządnymi chłopakami, puszczanie się z troglodytami, samcami alfa i bad boyami wyjdzie bokiem.

Otóż prawda jest taka, że każda taka szmata spadnie na 4 łapy.

Znam dużo samotnych matek i ostatnio się dowiedziałem, że dwie z nich. Jedna 40, a druga grubo po 40 znalazły sobie facetów. Obie mają po dwójkę dzieci, długi i zbliża się okres przekwitania.

Nie dość, że znalazły sobie facetów to jeszcze facet jednej, która jest 6/10 jest 8-9 na 10, a facet drugiej nie wiem jak wygląda, ale jest o kilkanaście lat młodszy.

Fakt, że to bardzo atrakcyjne kobiety, ale są w takim wieku, że zaraz to tąpnie.

Ja tam nic nich nie mam, bo akurat lubię te dziewczyny, ale obiektywnie patrząc na sytuację to na prawdę kobiety mają chyba przez spermiarstwo facetów nieograniczony kredyt na błędy od losu.

Gdyby facet popełnił tyle błędów to byłby w czarnej dupie, a kobiecie zawsze się upiecze i dostanie kolejną szansę od losu.

#przegryw #redpill #blackpill #pieklomezczyzn #samotnematki #stulejacontent #bialorycerstwo #zwiazki #mgtow #tinder #rozowepaski
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ynfluencer: związki z rozsądku bez pożądania i szacunku to nie jest lądowanie na 4 łapy.
Te laski nie są szczęśliwe ze swojego życia, ani z tego jakie decyzje życiowe podejmowały.
Po prostu muszą z kimś być żeby mieć dostęp do zasobów.

mają chyba przez przeogromny nadmiar wolnych facetów nieograniczony kredyt na błędy od losu.

Poprawiłem.
  • Odpowiedz
@olokynsims: No nie są, ale i tak mają w #!$%@? lepiej niż faceci. Znajdą średniaka 4-6/10, oczywiście, że księżniczce to za mało. Czasem nawet znajdzie 9/10 jak ta laska, o której mówiłem, bo spermiarstwo facetów nie zna granic, są różne fetysze, bakcyle itd.

Nie wiem co ma facet 9/10 we łbie, że związał się z kobietą 6/10, starsza, z dwójką dzieci i po przejściach, ale to jest brutalna prawda. Ja
  • Odpowiedz
@CorTuum: To jest naprawdę #!$%@?, że trzeba tłumaczyć oczywiste rzeczy coraz częściej.

Nic do nich nie mam, bo nie wiem co robiły za młodu, jak traktowały porządnych chłopaków. Mogę się tylko domyślać.

No, ale generalnie mówię o szmatach, które gardzą i prychają na porządnych chłopaków w młodości. Pewnie one też tak robiły, ale poznałem je już w ich wieku doroslejszym, więc nie mam dowodu to nic do nich nie mam.
  • Odpowiedz
Moja mama stała się przez to niesamowicie silną i zaradna kobietą, miała sporo problemów z poprzednim facetem, a i tak wyszła na prostą


@krewetkowa_zupka: od strony mężczyzny, to bardzo duże ryzyko.
  • Odpowiedz
Ta, która nie ma wyglądu będzie miała problem żeby kogoś znaleźć. Zdarza się, że wpadają również w przemocowy związek. Serio, trawa jest zawsze zieleńsza u sąsiada ;)


@peszek_leszek: Prawda.
Ale żeby to dostrzec trzeba mieć trochę empatii.
  • Odpowiedz
To jest naprawdę #!$%@?, że trzeba tłumaczyć oczywiste rzeczy coraz częściej.


@Ynfluencer: Ta częstotliwość jest w miarę proporcjonalna do używania skrótów myślowych oraz idiotyzmów. Znam twój ból.
  • Odpowiedz