Wpis z mikrobloga

To bzdura wymyślona chyba przez bogatych dla biednych. Bogaci nie ubierają się tanio. Nie nosza swetra za 35$ czy butów za 70$. No litości. Kto wymyśla takie p******y i w jakim celu? Może jeszcze jeżdżą tanimi autami i urlop spędzają pod namiotem jedząc pulpety ze słoika?


@pokipoki: To prawda, ale nie ubierają się tez jak Cyganie w Gucciego świecącego na złoto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nolsc: i obydwoje koszule z krótkim rękawem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) wykopowi elegancji by zjedli biednego przegrywa jakby założył koszule z krótkim rękawem ( ͡ ͜ʖ ͡)
w takich basicowych szmatach za gruby pieniądz chodzą tylko kolesie, którzy swoim klientom muszą prezentować się jako tacy "good guys", że taki chłopek roztropek w butach z ccc i koszulce z 4f pomyśli sobie - "no, to jest swój chłop, chodzi w outficie za 100 złotych, sodówa mu nie odwaliła". A prawdziwy człowiek sukcesu chodzi w LV, Gucci, Fendi i można tak wymieniać jeszcze przez długi czas. Dlaczego? Bo ma w dupie
A prawdziwy człowiek sukcesu chodzi w LV, Gucci, Fendi i można tak wymieniać jeszcze przez długi czas.


@lysyzlombardu: Nie, tak chodzą ludzie, którzy zatrzymali się w rozwoju w wieku nastoletnim i chcą imponować otoczeniu "stylówą" i "hajsem". Jasne, że są tacy ludzie, ale zwykle nie chcesz z nimi rozmawiać, bo bogactwo w ciuchach, ale w głowie bieda ;)
Prawdziwy człowiek sukcesu ma #!$%@?.
@nolsc: Ludzie w każdej kwestii stosują mechanizmy obronne i te obrazki oraz inne wysrywy sprowadzają sie tylko i wyłącznie do racjonalizowania swoich wyborów/sytuacji.

Bill Gates ubiera się jak wujek na weselu = ja też ubieram się jak menel, jednak wielkie umysły myślą podobnie

Zuckerberg ubiera się basicowo = ja też, jestem jak on

Zuckerberg ma t-shirt za 2000 PLN = gość wie co robi, tylko znawca doceni niszowy brand, już nie
@pokipoki: @niochland: @WezniePrzestrzeleCiKolano:

Chyba nie rozumiecie jednej prostej rzeczy - bogaci ludzie to nadal ludzie. Mając kasę nie ma obowiązku żeby wszystko co mają było najdroższe. Nie ma obowiązku przejmować się modnymi ciuchami. Mało tego, bycie bogatym sprawia często, że nie trzeba się takimi rzeczami za bardzo przejmować. Nie każdy bogaty człowiek jest też osobą publiczną, żeby jakoś szczególnie dbać o wizerunek. Zarabiają po cichu, nikomu się nie pokazują,
@Pan_Nimbus: Przecież praktycznie to samo napisałem.


@WezniePrzestrzeleCiKolano: Nie, Ty napisałeś, że pokazując, że taki Buffet nie chodzi w Gucci kompensujemy sobie to, że jesteśmy biedni i wyobrażamy sobie, że jesteśmy tacy jak on. Nie, ja jestem zwykłym szarakiem, a on miliarderem. Tymczasem to biedota umysłowa uważa, że kupując drogie, markowe rzeczy będzie uważana za sukcesfulną, a zwyczajnie wygląda śmiesznie.
@pokipoki: Nie zgodze sie. Najczesciej ciuchy ze znaczkami z mojego doswiadczenia nosza ludzie ktorych tak na dobra sprawe nie stac na inne rzeczy swiadczace o statusie w stylu iPhone czy nowy Mercedes. Osoby, ktore maja kasy pod dostatkiem najczesciej maja w dupie co ludzie pomysla o ich wygladzie i nie zwracaja uwagi na takie rzeczy jak znaczki na ubraniach. Reasumujac: biedniejsi chca pokazac status ciuchami. Bogatym czesto wystarczy droga fura i
@hermes600: Troche w tym racji jest. Ja nie należę do bogatych ani biednych. Nie obchodzi mnie co inni myślą. Buty zwykle kupuje w NB bo są wygodne, biorę zawsze z promocji i zwykle nie patrzę na kolorystykę czy modę. Generalnie ciuchy kupuje tańsze ale wygodne. Nie przeszkadza mi ze rękaw się trochę popruł, w koszulce i na spodniach jest jakaś plama i dziura. Najczęściej nosze aż się całkiem rozleci. Zamiast wydawać