Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShooleR: pracuje z wieloma firmament jako korposzczur wlasnie I dzieki niemu wymiana informacji to postep jak miedzy telegram a mailem. Nie wątpię ze sa lepsze programs, ale nie rozumiem tez hejtu poweruserow. Jest wystarczajacy do 90% I to jego sila
@Issac i jak sobie radzisz z dostępami do zasobów w różnych firmach? Bo generalnie to jest dramat. W połowie aplikacji cię wglogowalo, w połowie nie, w jednej firmie próbuje ci narzucać wymagania dotyczące haseł na koncie na którym masz system i każe zmieniać hasła, na innych inne rzeczy wpieprza w system.

Poziom integracji tego z Windowsem jest masakrycznie duży, a przelogowanie się w ramach innego konta niż masz we własnym systemie to
Najpierw używałem Teams przez 2 lata i nie miałem innej alternatywy - było okej.

Druga praca i używaliśmy tylko Google Workspace - G Chat, Gmail, G Cal + Slack dla każdego zespołu - to było najlepsze co mnie spotkało. Wszystko szybkie, płynne, ładne i spójne w stylu Google. Jedynym minusem, że na dobrym MacBooku Pro, podczas rozmowy na Google Meet procek dość mocno się nagrzewał.

Aktualna praca z Teams na laptopie z
@Issac: dokładnie, wróciłam niedawno do roboty po 3-letniej przerwie i jestem pod wrażeniem Teamsa :) wcześniej mieliśmy Skype, a jeszcze wcześniej Lync od Microsoftu i to dopiero było gowno ;p ogólnie dzięki pandemii dużo się poprawiło w pracy w korpo, zaliczyłam teraz niezły skok w czasie :D