Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki robiące rocznie +200k na czysto, możecie takiemu jednemu pogubionemu ziomkowi czyli mi, powiedzieć w jaki sposób to robicie - ale przede wszystkim jak do tego doszliście? Z etatu, z firmy, z zakładów? Tylko proszę, że jak urodziliscie się w bogatej rodzinie czy coś i mieliście kontakty to proszę o tym pisać.
Jakbyście mieli to zaczynać od zera, to co byście inaczej zrobili?
#pieniadze #zarobki #firma #pytanie #praca #programista50k #pdk #biznes

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63711bcaf457b9087ffbbc22
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze jest to własny biznes. I to nie ważne czy to udawany etat, czy rzeczywisty biznes. Ważne że sam działasz na swoje konto, łatwo wystawić dodatkowa fakture, porzehandlować dodatkowy towar, zrobić dodatkowa usługę itp. Trzeba jeszcze dobrą branże wybrać, jeśli handel to najdrozsze rzeczy, nieruchomości, eksluzywne auta, sprzęt specjalistyczny. Jak usługi to rzadkie typu rozminowywanie dna morskiego, budowanie poligonów(wojskowe dobrze płaca) jak za cienki w uszach to podwykonawca itp. Może
@AnonimoweMirkoWyznania: sam jestem robakiem zarabiajacym marne pieniadze przez uzależnienie i lenistwo ale w okol mam mnostwo przykladow ze sie da. Firma naprawiajaca silniki, firma bylego menela ktory zgarnal innych menelow i robi docieplenia, a dzis juz nawet deweloperke i ma z tego setki tysiecy. Generalnie albo masz pomysl albo po prostu czegos sie uczysz a potem zakladasz biznes. Poza wlasnym biznesem duze pieniadze oczywiscie mozna zarobić w IT ale z tego
@AnonimoweMirkoWyznania: ja zaczalem prace w IT w 2005 wiec mozna powiedziec ze mialem duzo latwiej (choc bezrobocie bylo ponad 20%). zaczalem od 900 zl na umowe o dzielo przez 18 miesiecy a pozniej juz poszlo bo byl boom na IT mocny
teraz juz prawie zrezygnowalem z IT bo mnie lekko nuzylo, ale jeszcze koncze projekt i mam 635 euro dziennie (testy, ale praca nie w Polsce)
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem kierowcą ciężarówki i jeżdżę na polskiej JDG dla zachodniej firmy. Przedział roczny 200-300k po odjęciu kosztów. Tak się złożyło, że bez specjalnych umiejętności ale będąc gotowym na poświęcanie swojego życia w kabinie ktoś jest gotów zapłacić jak kardiochirurgowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PrzystojnaFeministka: IT + nieruchomosci na pokoje.
Teraz bedzie "hotel" nad morzem

Dalej w IT spolka LTD w UK i tam stawki juz ~~50k PLN / msc
"hotel" i nieruchomosci razem moze do 20k/msc dojda

Potem pewnie dalej jakies nieruchomosci hotelowe, ale to juz bedzie dywersyfikacja na europe / swiat.

Chociaz zawsze marzyl mi sie maly zaklad produkcyjny czesci do custom cars, youngtimerow (czesci ktorych juz nie ma na rynku).
A na