Wpis z mikrobloga

McSpicy


@ZenujacaDoomerka: Będzie serio wpis. Uważam, że mój żołądek potrafi znieść wiele dziwnych potraw i nigdy nie miałem żadnych sensacji... dopóki nie zjadłem tego wynalazku. Myślałem, że miałem pecha ale jak widać ludzie też mają z nim problemy. Co mi się stało: odbijał mi się 3 dni jakby starym mielonym mięsem. Dyskomfort. Stolec prawie biały przez 2 dni, myślałem, że dostałem raka układu pokarmowego;>... Nie wiem co tam jest ale od
@ZenujacaDoomerka to dobra jazda:/ jakbym wiedział, że takie rzeczy się dzieją to bym się pewnie dwa razy zastanowił i nie wziął tego, no ale wziąłem i żadnych problemów nie miałem, że 3 razy go zamawiałem do tej pory bo lubię kurczaków burgerki. Chociaż lepiej sobie granderka w KFC zamówić. Ich kanapki są lepsze
  • 14
@ZenujacaDoomerka:

JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA #!$%@? WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE #!$%@?, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO #!$%@?ŁBYM STAREGO
@lentilek: Nie jest ostry. Jest ciut pikantny, ale do ostrości to mu brakuje. U konkurencji są pikantniejsze rzeczy bez żadnego chwalenia się jakie to ostre, ale wciąż w Maku chyba najlepsza propozycja.
@ZenujacaDoomerka: Jadłem McSpicy trzy razy w trzech różnych Makach i nie potwierdzam żadnej z tych rewelacji. U ludzi na co dzień nie jadających rzeczy pikantnych może się spożycie czegoś ostrego skończyć objawami zatrucia, ale później to przechodzi. Mi