Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka nawet pomyślałem, że bym spróbował, ale 18,20 za kanapke z kawałkiem kurczaka sałatą i majonezem w maku to xD
Jak dla mnie mak odleciał z cenami ostro, kiedyś często tam jadałem ale dzisiaj to czułbym się wyruchany kupując te kanapki.
W burgerowniach za niewiele więcej można dostać 2x większego burgera naładowanego dodatkami po brzegi, smażonego na miejscu a nie odgrzewanego jak w maku.
Tu cennik burgerowni uważanej za jedną z najlepszych
Pobierz krucjan - @ZenujacaDoomerka nawet pomyślałem, że bym spróbował, ale 18,20 za kanapke ...
źródło: comment_1668339396nK8Ifs1VZeVbP9HXKrIqqT.jpg
W burgerowniach za niewiele więcej można dostać 2x większego burgera naładowanego dodatkami po brzegi, smażonego na miejscu a nie odgrzewanego jak w maku.

Tu cennik burgerowni uważanej za jedną z najlepszych w Szczecinie, wolę dorzucić 1,80 i zjeść tutaj xD

@krucjan: Kolejny tytan intelektu. Zawsze jak jest dyskusja o Macu to się znajduje taki, który wrzuca cennik losowej burgerowni z wypiździejowic dolnych "A TUTAJ MOGĘ ZJEŚĆ PORZĄDNEGO BURGERA ZA 20 ZŁ,
@Celinka95 ale piękne zesranie.
Jedz sobie gdzie chcesz nic mnie to nie obchodzi.
Zawsze mak był dużo tańszy od lokali mimo tego że cały czas miał ten atut, że można było zjeść w drodze i w nocy. Dzisiaj cenami potrafi przebijać burgerownie pomimo, że w żaden sposób mcdonald nie zwiększył swojej wartości względem innych lokali. To są te same kanapki i tak samo można je zjeść wszędzie jak kilka lat temu.
Jak
ale piękne zesranie.


@krucjan: Dokładnie to twoje, bo jest dyskusja o McSpicy i McDonaldzie, a ty przychodzisz i zaczynasz #!$%@?ć o tym że drogo i wolisz BroBurger. To jest powtarzający się schemat w każdej dyskusji na wykopie o Mcdonaldzie. Nawet jak jest mowa o czymkolwiek innym to się pojawia taki, który wrzuca swoją lokalną knajpę i zaczyna gadać rzeczy kompletnie niezwiązane z tematem. I to nie istotne czy to Bro Burger
@ZenujacaDoomerka: no właśnie ja wczoraj zjadłem dwa (bo różowa swojego tylko ugryzła i odstawiła bo #!$%@?) i zastanawiałem się czemu mnie brzuch boli na drugi dzień. Nie było spustoszenia, tylko ból brzucha.
A co do walorów smakowych to jak jakiś mireczek wcześniej napisał - sucha buła, suchy kurczak mało chrupiący z sałatą i majonezem. Nie polecam. Był pikantny ale nie ostry.
@Celinka95: ja w kulturalny sposób przedstawiłem swoje zdanie, że te burgery sa przecenione, ty się natomiast zwyczajnie zesrałeś i to jest fakt niezależnie od tego jak ty to widzisz.
Porównuję burgera do burgera i właśnie sięciowy fasfood z założenia powinien i zawsze był tańszy od kraftowej knajpy, dzisiaj te sieciówki kreują się na prestiżowe miejsca i cenami doganiają te kraftowe knajpy jak sam je nazwałeś a jest to wciąż ten sam
@Celinka95: A cenę minimum 30zł za burgera to sobie sam wymyśliłeś, żeby zracjonalizować cenę kanapek w maku.
Ceny w najpopularniejszych lokalach z burgerami w szczecinie:
GC burger https://www.facebook.com/grilledchickenburgers/menu/ od 20zł
Check All https://www.facebook.com/checkallburgerspogodno/photos/p.982448399140927/982448399140927 od 22zł
Muu muu https://muumuuburger.pl/ od 20 zł

Dalej mi się nie chce wymieniać, jest mnówstwo knajp gdzie burgera można zjeść za 22 zł. 30 kosztują w tych droższych, albo jakieś mega wypasione z podwójnym kotletem.
@Szq: Tego burgera po prostu nie powinni brać ludzie z wrażliwym układem pokarmowym
Ja ostrzejsze rzeczy już jadałem i McSpicy bardzo mi smakował
Muszę też przyznać w sumie, że poziom pikantności trochę mnie zaskoczył, myślałem, że te całe gadanie jak to on gęby nie wypala, to tylko zwykły marketing, a okazało się, że faktycznie ostry jak #!$%@?