Wpis z mikrobloga

Skończyłem The Office i szukam jakiegoś sitcomu, żeby oglądać bez spiny do kotleta.

W końcu wybór padł na Big Bang Theory. Kiedyś oglądałem i nawet mi się podobało, a mój różowy tego akurat nie widział. No i włączyliśmy pierwszy odcinek i mamy zderzenie z pociągiem. Tzn. ze śmiechem z offu. Nie jestem w stanie tego oglądać z tym wyciem co 3 sekundy. Serio - w dzisiejszych czasach powinna być opcja włączenia ścieżki dźwiękowej bez tego gówna.

#theoffice #bigbangtheory #seriale
  • 68
@nalej_mi_zupy: ok teraz widzę, ze mirki polecały parks, tak samo it crowd, community, Brooklyn 99.

Co robimy w ukryciu na hbo go. Regular Show (trzeba mieć odpowiednia faza aby widzieć więcej niż bajkę)

Jak już obejrzysz it crowd, community, parks, Good place, Brooklyn 99, co robimy w ukryciu - polecam modern family, potem już bardziej komedio dramaty.
The ballers, Entourage, shameless
@nalej_mi_zupy: Parks and rec może i tak, ale o the office jest czarna plama i co kilka lat wracasz.

Dla mnie serial tki, co przez czas oglądania morda mi się cieszy przez 24h na dobę i miałem przez to dużo dziwnych sytuacji xD żonę poznałem przez to xD