Wpis z mikrobloga

Skoro nie masz danych, nie znasz tematu, to Twoja opinia jest bezwartościowa. Tylko mąci dyskurs publiczny.


@Halbr: współczuję, ale miłego oczekiwania aż ktoś ci powie co masz na ten temat myśleć, wygodnie musi być żyć oczekując aż ktoś ci powie jakie masz mieć zdanie na dany temat, ale nie chciałbym wyzbywać się własnego zdania
@eloar: dla kobiet, nie wiesz co to spirala? mężczyzna ma wybór (spośród popularnych i ogólnodostępnych) tylko pomiędzy problematycznymi gumkami i wazektomią na którą nie każdego stać
współczuję, ale miłego oczekiwania aż ktoś ci powie co masz na ten temat myśleć, wygodnie musi być żyć oczekując aż ktoś ci powie jakie masz mieć zdanie na dany temat, ale nie chciałbym wyzbywać się własnego zdania


@Deska_o0 Ale jak Ty masz zdanie chłopie? Na temat budowy rakiet też się wypowiesz? I paleontologii? Tak samo nie masz danych jak tutaj.

Powiem Ci szczerze, obraź się - trudno.
Tak długo, jak będziesz gadał
Ale jak Ty masz zdanie chłopie?


@Halbr: przedstawiłem powyżej, przykre że zrozumienie go cię przerasta

Na temat budowy rakiet też się wypowiesz?


@Halbr: jest to poza kręgiem moich zainteresowań, oraz nie dotyczy mnie bezpośrednio więc nie, a przykład całkowicie z czapki

I paleontologii?


@Halbr: tak, chętnie podyskutuję z kimś ciekawym posiadającym własne zdanie chociażby o mojej ulubionej rodzinie dinozaurów, a jeżeli ktoś ma na dany temat większą wiedzę niż
Bezpłatna antykoncepcja. A miałem na nich głosować ¯_(ツ)_/¯


@kaktusowyAloes: To jest inwestycja w jakość obywateli oraz jeden z lepszych sposobów na przeciwdziałanie wychowaniu dzieci w skrajnym ubóstwie.

W stanach kiedyś był program, gdzie płacili kasę na miejscu za sterylizację. Ludziom, którzy chcieli to zrobić i tak i tak dawało to drobny bonus, natomiast ludzie, którzy za $500 chcieli zrezygnować z możliwości rozmnażania się raczej i tak nie zapewniliby dzieciom dobrych warunków.
oraz przyznania do swojej niewiedzy w jakimś temacie, naprawdę


@Deska_o0 Przecież to ja właśnie piszę, że "nie wiem". Ty udajesz, że wiesz, choć nie wiesz (bo pytalem o dane i ich nie uzyskałem) XD
Przecież to ja właśnie piszę, że "nie wiem".


@Halbr: tak, piszesz że nie wiesz jakie masz zdanie na ten pomysł i czekasz aż ci go narzucą

Ty udajesz, że wiesz, choć nie wiesz (bo pytalem o dane i ich nie uzyskałem) XD


@Halbr: z braku argumentów w kłamstwa? jakoś mnie to nie dziwi, ale wskaż mi proszę gdzie pisałem że posiadam dane co kłamliwie próbujesz mi przypisać, ja jak wspomniałem,