Wpis z mikrobloga

Że muszę płacić na cudze sprawy. I tak już dużo place, nie trzeba więcej.


@Halbr: ale Ty chcesz płacić na nich o wiele więcej, chyba że jesteś z tych którzy twierdzą że nie płacą podatków

tak. Seks nie jest obowiązkowy, jak kogoś nie stać to, tym bardziej nie powinien tego robić.


@japycz: no patrz, dziwnym trafem nie chcą ciebie słuchać i najbardziej rozmnażają się właśnie najbiedniejsi na których potem dorzucasz
@Pajakoss: od zawsze. najtańsza guma jest lepsza niż brak i paczka 3 kosztuje mniej niż puszka coli. pigułka "po" nawet z refundacją kosztuje więcej niż paczka gumek.

@Deska_o0: gumki zabezpieczają nie tylko przed ciążą, warto o nich pamiętać
ale Ty chcesz płacić na nich o wiele więcej, chyba że jesteś z tych którzy twierdzą że nie płacą podatków


@Deska_o0
1. przy założeniu, że te mityczne patusy będą z tego w ogóle korzystały (problemem u nich nie jest kasa, a brak krytycznego myslenia i wyobrazania sobie konsekwencji)
2. Przy założeniu że oni mnożą się z przypadku, a nie dlatego że chcą
3. Przy założeniu, że ich dzieci nie będą pracowały, tylko
@Deska_o0
1. Nie wiem. W ogóle lol co za argument, nic takiego nie pisałem.
2. Nie wiem, czy dobry wynik. Ty też nie.
3. Nie wiem, jaki procent patusów w kolejnym pokoleniu jest beneficjentami a nie dokladaczem do budżetu. Ty też nie wiesz.

Weź się pogódź z tym, że póki co nie masz danych i w zasadzie to sobie wymyślasz. Dopóki nie masz danych, nie możesz decydować o takich rzeczach xd
1. Nie wiem. W ogóle lol co za argument, nic takiego nie pisałem.


@Halbr: to łap:

1. przy założeniu, że te mityczne patusy będą z tego w ogóle korzystały (problemem u nich nie jest kasa, a brak krytycznego myslenia i wyobrazania sobie konsekwencji)

2. Nie wiem, czy dobry wynik. Ty też nie.


@Halbr: współczuję skoro nie jesteś w stanie wyrazić subiektywnej opinii i czekasz aż ci ją ktoś narzuci

3.
@Deska_o0: od kiedy gumki nie są dobrym rozwiązaniem? dla faceta to jest najlepsze rozwiązanie. wskaż lepsze rozwiązanie dla mężczyzny poza wazektomią (która też nie daje 100% skuteczności).
od kiedy gumki nie są dobrym rozwiązaniem?


@eloar: od zawsze zmniejszają komfort, a będąc w stałym związku nie musisz obawiać się chorób

wskaż lepsze rozwiązanie dla mężczyzny poza wazektomią


@eloar: wskaż lepsze rozwiązanie, ale nie najlepsze bo tak xD
to łap:

@Deska_o0 PRZY ZAŁOŻENIU - czytasz co wklejasz?

brawo zaczynasz kojarzyć czym jest dyskusja o jakimś pomyśle


@Deska_o0 Od dawna zastanawiam sie kto Tobie i Tobie podobym nakładał do głów, że dyskusje prowadzone przez Was na dowolny temat są wartościowe. Nie, nie są. Skoro nie masz danych, nie znasz tematu, to Twoja opinia jest bezwartościowa. Tylko mąci dyskurs publiczny.

Trochę pokory.

współczuję skoro nie jesteś w stanie wyrazić subiektywnej opinii i