Wpis z mikrobloga

a co w tym pomyśle jest złego? szkoda ci że patusy nie będą się rozmnażały na potęgę mimo braku środków i warunków do wychowania dzieci?


@Deska_o0: Tak bo patusy będą latały po gumki xD Ich gówno obchodzi koszt. Nie używają bo mają ich używanie w dupie. W jakim to niby kraju gdzie wprowadzono te idiotyzmy do tego doszło? #!$%@? jakieś wymyślone brednie na które nie ma żadnego dowodu.

A jedyny powód
  • Odpowiedz
@kaktusowyAloes: Miałem to samo mirku ale PO za Tuska zmieniła się w populistyczne szambo. Niestety obecnie w tym wyściu z PiSem kto bardziej chce #!$%@?ć kraj nie uczestniczy wyłącznie PL'50.
  • Odpowiedz
ale Ty chcesz płacić na nich o wiele więcej, chyba że jesteś z tych którzy twierdzą że nie płacą podatków


@Deska_o0: Twierdzisz że przypadkowych, niechcianych dzieci rodzi się aż tyle, że przewyższają roczne wydatki z budżetu na ewentualną darmową antykoncepcję? Czekaj a przypadkiem w Polsce nie ma kryzysu demograficznego, i rodzi się 2 razy mniej dzieci niż 20 lat temu, i państwo robi wszystko żeby "sfinansować" nowe narodzenia, bo ma w
  • Odpowiedz
Ale to by się nam zasadniczo OPŁACAŁO. Gdyby ludzie ktorych nie stać nawet na tabletki - nie mieli dzieci...


@graf_zero: niby tak, ale #!$%@? nie do końca.
Szony jebiące sie bez zabezpieczenia robiłyby to dalej. One to robią nie dlatego że ich nie stać na tabletkę, tylko dlatego że są za głupie na to, żeby zadbać o antykoncepcję.
Z drugiej strony - co to właściwie oznacza "BEZPŁATNA ANTYKONCEPCJA"?
To oznacza, że
  • Odpowiedz
A jedyny powód dla którego bronicie tego gówna to fakt, że ukochana partia chce je wprowadzić


@Herubin: komuny w tym kraju nie ma od dawna więc do rozmówcy zwracamy się w liczbie pojedynczej, zresztą leć na czarno sekciarzu bo znowu starasz się mi przypisać własne urojenia, pomijając wszystko co pisze a przeczy tym bzdurom, to że lubisz jak ktoś za ciebie decyduje nie jest moim problemem

A to ciekawa teoria


@
  • Odpowiedz
mężczyzna ma wybór (spośród popularnych i ogólnodostępnych) tylko pomiędzy problematycznymi gumkami i wazektomią na którą nie każdego stać


@Deska_o0: Problem z wazektomią to nie tylko cena.

1. Wazektomia jest teoretycznie odwracalna, ale w praktyce już nie jest tak kolorowo. Nie jest to żaden wybór dla mężczyzny, który chce się póki co zabezpieczać, ale w przyszłości chciałby mieć potomstwo.
2. Jest to zabieg chirurgiczny, inwazyjny i jak każdy taki zabieg może mieć
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Co to za fikołek próbujesz odstawić? Dokładnie to zasugerowałeś w pierwszym komentarzu - darmowa antykoncepcja ma zmniejszyć mnożenie się patusów.
Ja się zastanawiam tylko w jaki sposób.
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: jestem po wazektomi, nie wiem po co mnie do tego wołasz, zresztą 2k to nie jest jakaś zawrotna kwota, zwłaszcza teraz, plemniki można zamrozić zamiast bawić się w odwracanie

darmowa antykoncepcja ma zmniejszyć mnożenie się patusów.


@testinkow: dowiedzą się że istnieje coś takiego jak spirala i której nie musisz pamiętać każdorazowo
  • Odpowiedz
@Deska_o0: No i o to mi chodzi. W jaki sposób się dowiedzą że coś takiego istnieje?
W przypadku patusów problemem nie jest hajs tylko głupota. Przecież gdyby chcieli to stosowaliby gumki, które są względnie tanie.
Patusy chcą mieć dzieci, darmowa antykoncepcja nic nie zmieni w ich przypadku.
  • Odpowiedz
jestem po wazektomi


@Deska_o0: Fajnie, ale co to miałoby zmieniać?

zresztą 2k to nie jest jakaś zawrotna kwota


@Deska_o0: Przecież to Ty podniosłeś kwestię ceny.

nie wiem po co mnie do tego wołasz,


@Deska_o0: Bo odpowiadałem na Twój komentarz, w którym zestawiasz wazektomię z gumkami, gdzie wazektomia to jest już raczej wybór do końca życia, więc zestawianie tego z gumkami, tabletkami czy innymi rozwiązaniami tymczasowymi jest bez sensu. O
  • Odpowiedz
dla kobiet, nie wiesz co to spirala?


@Deska_o0: a no właśnie, a pytałem o opcje dla mężczyzn. Serio chcesz zaufać kobiecie w kwestii antykoncepcji? Jeśli jesteś pewien, że nie chcesz potomstwa, to sam się zabezpieczaj.

eloar


@Reezu: za markowe tak, ale najtańsze kosztują poniżej 5pln. no i nie kupuj w aptece czy na stacji benzynowej, kup w spożywczaku, tam są taniej.
  • Odpowiedz