Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwielbiam tę całą okołoświąteczną atmosfere na mieście a jednocześnie sprawia mi to ból. Lubię ten klimat, muzykę, przystrojone sklepy, szczęśliwe rodzinki - odzywa się wtedy we mnie wewnętrzne dziecko, #nostalgia, czuje spokój, ciepłe uczucie a z drugiej strony.. #suicidefuel bo jednak widzę pary w moim wieku trzymające się za ręcę, wybierające ozdoby pewnie do ich wspólnego mieszkanka, szukające świątecznych kubeczków albo skarpet żeby fajnie wyglądać, wkładające na taśme sklepową alkohol i przekąski bo pewnie zapowiada się fajny wieczór. Dziś jakaś laska na oko 22 lata z typem autentycznie wyłożyła z koszyka na taśme jakiś alkohol, żarcie i prezerwatywy i ogarnęło mnie jakieś dziwne uczucie.. ale jak to? to ludzie jednak to robią i to młodsi ode mnie, tak po prostu? Eh.. Dlaczego wszyscy są szczęśliwi wokół tylko nie ja? Dlaczego jestem samotny? Na święta i sylwestra znów dostanę tylko życzenia od rodziny i może przypadkiem od starych znajomych, którzy i tak wysyłają masowo do wszystkich i to by było na tyle. Sylwester oczywiście samotnie przed kompem i oglądanie relacji z pijanych imprez innych ludzi, którzy świetnie się bawią.

#przegryw #swieta #samotnosc #feels #przemyslenia #blackpill #tfwnogf #depresja #relacje #zwiazki #tinder #seks

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63669521768f2f483ae46f5f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Uwielbiam tę całą okołoświąteczną a...

źródło: comment_1667675653ULeIrPAudJfwlKmseM7kRX.jpg

Pobierz
  • 9
@bulbulator90: a gdzie je #!$%@? mają kupować? XDDD sami w domu robić? Ja #!$%@? nikt wam nimi w kolejce przed oczami nie #!$%@? i nie mówi wam "patrz haha będziemy sie ruchać". Kupują prezerwatywy źle bo jestem mentalnym dzieciaczkiem i mi to przeszkadza, nie kupują źle bo później samotne matki na które idą moje podatki. Co kolejne Wam będzie przeszkadzać? Że laski mają cipe i że typowie mają #!$%@?? XDDD