Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś dziwiłem się czemu #przegryw mówi że ciężko poznać laski skoro można dosłownie wszędzie. Chodziłem na studia i jedyne co musiałem robić to podążać za normikami xD normiki ogładaszają integracje grupową? idę za nimi.. i tak sie nikogoś przypadkiem poznawało. Inną opcją również było: posiadanie notatek (albo chęć ich skserowania), projekt grupowy, czekanie w tej samej kolejce do dziekanatu albo po prostu wracanie tą samą drogą po zajęciach xD po zajęciach spotykało się na piwie pod przykrywką "obgadania projektu" albo "skoro chodzimy do tej samej grupy". I tak życie wyglądało, z jednymi zostałem na stopie koleżeńskiej, z innymi spotykaliśmy się regularnie po zajęciach. Najgorsze zaczęło się po studiach.. kontakty słabły, część wyjechała, inni zaczęli ślub brać. W pracy różne środowisko, sporo starszych, każda zajęta, praca zdalna. Dosłownie nie było i nie ma gdzie poznawać tych lasek! Na #tinder wymagania z dupy i jako przeciętniak nie mam szans a próbowałem już setki razy. JAKIŚ DRAMAT. Latka lecą a ja nie mogę żadnej poznać xD Nawet jakieś projekty grupowe w pracy to jak jest jakaś laska to mężata/dzieciata i jeszcze sporo starsza. Nie mam pojęcia gdzie poznawać i teraz was rozumiem xD

#studia #agepill #doroslosc #szkola #przegryw #przemyslenia #feels #wojak #doomer #samotnosc #tfwnogf #mlodosc #blackpill #tinder #seks #milosc #zwiazki #relacje #takaprawda #redpill #znajomi ##!$%@? #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63662a7b0edb6a7dd685eac7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kiedyś dziwiłem się czemu #przegryw...
źródło: comment_16676442353cKw1ktqb0A54JzgywpyX9.jpg
  • 2