Wpis z mikrobloga

Codzienne przypomnienie że to dobra GENETYKA w 99% odpowiada za sukcesy na tinderze i daje gwarancję znalezienia atrakcyjnego partnera. Żadna siłownia, looksmaxing i słuchanie motywacyjnych kołczów nie pomogą Ci gdy masz mordę jak ziemniak i przyjdzie Ci konkurować z takim niebiańskim stworzeniem jak ten piękny Oski na filmie. Spójrzcie tylko jak szybko trwa analiza atrakcyjności, są to milisekundy po których julki wręcz tracą rozum i mają kisiel w majtkach. Aura i magnetyzm bijąca od tego młodzieńca jest tak wielka że działa nawet na heteroseksualnych mężczyzn, którzy szczerze mówią mu jak bardzo go nienawidzą.
#blackpill #bluepill #redpill ##!$%@? #looksmaxing #przegryw #p0lka #ladnypan #logikarozowychpaskow #rozowepaski #omegle #tinder #przegryw
h.....4 - Codzienne przypomnienie że to dobra GENETYKA w 99% odpowiada za sukcesy na ...
  • 127
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: ale spermiarstwu i simpoidom nie przetłumaczysz. zawsze będą dawać nielimitowaną atencję zamiast popatrzeć na rzeczywistość, odpuścić i zająć się czym innym (ewentualnie wziąć siłą co im się należy) ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 34
@luqa66 zauważ że Oski podoba się zarówno kobietom jak i mężczyznom, o różnych rasach i wieku. Są pewne wspólne cechy które świadczą o atrakcyjności i twarz tego Oskarka spełnia je wszystkie..

@AlienFromWenus tak, to ta slynna, ostra i koścista szczęka chada, w połączeniu z hunter eyes, wydatną i zdrową czupryną stawiają go one w ścisłej czołówce mężczyzn, do których dostęp zdobedą tylko kobiety "slayerki", jak np. Angelina Jolie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@heterodewiant44:

Hm koścista szczęka Chada kojarzyła mi się bardziej z takimi gośćmi jak Jason Statham czy Clint Eastwood.

Ten tutaj jest nawet przystojny aczkolwiek według mnie to zasługa ładnych, równych białych zębów, aniżeli rozstawu żuchwy względem kości jarzmowych...
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Nie będę nawiązywał do kobiecych upodobań. Nie mój temat, kropka. Natomiast zapędy homoseksualistyczne nie zostały wynalezione w ostatnim miesiącu. Nie znam tego gościa, ale nie wydaje mi się by jedno nagranie miało udowodnić twoją hipotezę by faceci lecie na niego bo ma kwadratową szczękę. Może dla mnie jest za brzydki, nie wiem nie znam się.
  • Odpowiedz
Przyjrzyjcie się reakcjom kobiet. Wstydzą się, chowają twarze, głowy, zakrywaja oczy i buzię. Są wrecz przytłoczone i onieśmielone poziomem atrakcyjności tego Aniołka. Wszystkie ich wymagania odchodzą w siną dal, perspektywa kopulacji z samcem alfa najwyższej jakości jest tak silna że gotowe są one na wszystko i kompletnie zapominają o kurtuazji, normach społecznych i opinii otoczenia. Jednak nie dla przegrywa piwniczaka gra na poziomie easy, dla was kwaśne minki polskich witaminek, kłamstwa, podchody,
h.....4 - Przyjrzyjcie się reakcjom kobiet. Wstydzą się, chowają twarze, głowy, zakry...
  • Odpowiedz
  • 2
@KochanekAdmina nie da się być bardziej przystojnym jak ten chłopak. Jeśli on jest 3/10 ,to jak wygląda dziesiątka? To juz by była taka karykatura jak Tyburski. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sam jestem heteroseksualnym samcem, ale muszę szczerze przyznać że zakochałem się w nim i nie mogę przestać oglądać. XD ( _)
  • Odpowiedz