Wpis z mikrobloga

Codzienne przypomnienie że to dobra GENETYKA w 99% odpowiada za sukcesy na tinderze i daje gwarancję znalezienia atrakcyjnego partnera. Żadna siłownia, looksmaxing i słuchanie motywacyjnych kołczów nie pomogą Ci gdy masz mordę jak ziemniak i przyjdzie Ci konkurować z takim niebiańskim stworzeniem jak ten piękny Oski na filmie. Spójrzcie tylko jak szybko trwa analiza atrakcyjności, są to milisekundy po których julki wręcz tracą rozum i mają kisiel w majtkach. Aura i magnetyzm bijąca od tego młodzieńca jest tak wielka że działa nawet na heteroseksualnych mężczyzn, którzy szczerze mówią mu jak bardzo go nienawidzą.
#blackpill #bluepill #redpill #g-------------o #looksmaxing #przegryw #p0lka #ladnypan #logikarozowychpaskow #rozowepaski #omegle #tinder #przegryw
h.....4 - Codzienne przypomnienie że to dobra GENETYKA w 99% odpowiada za sukcesy na ...
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@Kryskamatyska nie równaj wszystkich do siebie, to że w Twoim otoczeniu dziewczyny palą i przeklinają znaczy tylko tyle że obracasz się wśród patologii. Dziewczyna z klasą, kulturą i wychowaniem nigdy tak nie powie, kobieta będąca matką tymbardziej.
  • Odpowiedz
  • 11
@anonanonimowy321 przeciez ona zachowuje się tak samo jak laski z tych filmów, speszyla się i nie wie co mówić. Jasne że on się jej podoba. Pewnie wieczorem poogląda jego filmiki i strzeli sobie z palca. Świadomie obniża mu rating bo nie chce w naszych oczach wyjść na pustą lalę, dla której liczy się tylko powierzchowność i uroda. To tylko gadzi mózg, nie ma tu żadnej metafizyki (
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321:

Nie kieruje mną gadzi mózg, kieruję sobą ja sama a tak poza tym to nie wiem do czego pijesz, przecież niczego złego tu nie napisałam, to wy sami incele wkładacie mi w usta słowa których nie wypowiedziałam, robicie sobie że mnie piniatę do bicia, bo wam tak wygodniej, wyszukać sobie kozła ofiarnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Mnie tam ciekawi, skąd się Mihreczkom wzięło, że laski niby nie przeklinają xD

Mam kilka koleżanek robiących kariery i prywatnie to słownictwem się nie różnią za wiele od typowych facetów.

Zresztą kto by chciał gadać z laską, która ma kija w dupie
  • Odpowiedz
Do tego serio wygląda jak przerysowany, co nawet facet mu powiedział, że wygląda jak wygenerowany przez AI.


tłumacząc na polski:
jest zbyt idealny
(więc żeby nie załamać się świadomością jak wiele mi do niego brakuje i jak baaaaaardzo jest poza moim zasięgiem będę sb wmawiać że mi się nie podoba)

@NoMoreTearsJustSmile:
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: Przeciętny Mih-Rek nie uznaje, że kobieta może mieć inny gust niż kanon piękna z Instagrama, więc jesteś na przegranej pozycji XD

A ja dalej twierdzę, że ten chłop jest homo, podobnie jak OPek, który się w nim zakochał i teraz reklamuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz