Wpis z mikrobloga

Codzienne przypomnienie że to dobra GENETYKA w 99% odpowiada za sukcesy na tinderze i daje gwarancję znalezienia atrakcyjnego partnera. Żadna siłownia, looksmaxing i słuchanie motywacyjnych kołczów nie pomogą Ci gdy masz mordę jak ziemniak i przyjdzie Ci konkurować z takim niebiańskim stworzeniem jak ten piękny Oski na filmie. Spójrzcie tylko jak szybko trwa analiza atrakcyjności, są to milisekundy po których julki wręcz tracą rozum i mają kisiel w majtkach. Aura i magnetyzm bijąca od tego młodzieńca jest tak wielka że działa nawet na heteroseksualnych mężczyzn, którzy szczerze mówią mu jak bardzo go nienawidzą.
#blackpill #bluepill #redpill ##!$%@? #looksmaxing #przegryw #p0lka #ladnypan #logikarozowychpaskow #rozowepaski #omegle #tinder #przegryw
h.....4 - Codzienne przypomnienie że to dobra GENETYKA w 99% odpowiada za sukcesy na ...
  • 127
@Kryskamatyska ale zdajesz sobie sprawa że ocenianie czyjejś atrakcyjności to nie jest kwestia naszej orientacji seksualnej? Tak jak potrafię wskazać atrakcyjną kobietę, tak nie mam też problemu powiedzieć który facet jest przystojny ¯_(ツ)_/¯ Widzisz, tym się różnią różowe od niebieskich że my widząc atrakcyjnego kolesia potrafimy go pochwalić, wam na widok ładnej koleżanki tylko pękają dupska ( ͡º ͜ʖ͡º)
@heterodewiant44: Serio? Ja np. nie umiem wskazać atrakcyjnego faceta, bo skąd miałbym to wiedzieć XD

Ogólnie mam kolegę, który według mnie jest bardzo przeciętny, wygląda po prostu normalnie, no jak to facet. Za to chyba wszystkie laski na niego lecą, a w ogóle nie wygląda na ten stereotypowy atrakcyjny wygląd z tego tagu. Imho to są tylko urojenia wykopkoidalne.
@AlienFromWenus koleżanko, o ile naprawdę jesteś kobietą, zmień proszę swój wulgarny i agresywny język i ton wypowiedzi. Nie wiem co wbiły wam do głów socjal media, ale nam, mężczyznom naprawdę nie imponują takie patusiary. Kobiecie nie przystoi używać takich słów jak "walić konia". Nawet Cie nie znam, a już odczuwam w Twoim kierunku pewne uprzedzenie i niechęć. ( _) bądź kobietą, bycie chamem zarezerwowane jest dla mężczyzn.