Wpis z mikrobloga

@wolskiowojnie: no dobra niech będzie. Ja po prostu nie lubię jak ludzie uchodzący za ekspertów, współpracują z foliarzami, sprzedawcami marzeń. Te szkolenia to złudzenie wiedzy, bo świat jaki opisuje Trader21 nie istnieje. Oczywiście zawsze może się Pan odciąć od tego i powiedzieć, że Pan odpowiada za swoją część, jednak trochę legitymizuje Pan całe to szkolenie.
@wolskiowojnie ech... Strasznie lubiłem twoje analizy już od pierwszych odcinków na Historii Realnej. Ale ostatnio kompletnie odleciałeś. Myślałem czy nie kupić twojej książki, nawet chciałem kupić parę egzemplarzy dla rodziny.

Ale jak robisz content z byle kim, dajesz się wykorzystywać przez jakichś właścicieli lombardow do reklamy... Sorry, ale ja mówię dość. Więcej nie mam zamiaru oglądać twojego kanału.
@wolskiowojnie: wybiłeś się dzięki swojej wiedzy na temat który był na topie teraz monetyzujesz popularność rozmieniając się na drobne. Spójrz w lustro kim się stajesz. Przez lata nikt Cię nie czytał nie słuchał, jesteś na fali. Nieważne co jeszcze zrobisz żeby się na niej utrzymać i tak będzie za mało - popularność przemija a ty będziesz stać w szeregu w raz ze sprzedawcami złota, garnków i Treadera21. Czekam na kolabo z
@jakubz: szkolić z czego? Politolog i redaktor czasopisma o nakładzie zbliżonym do gazetki o wędkarstwie w webinarze dla inwestorów. Brokerzy i szkoleniowcy tak właśnie robią hajs na naiwniakach promując się osobami popularnymi. Vide Conor w XTB. Trejder21, Midel i inni od złota i crypto to idole dla plebsu. Nie ma tu drogi na skróty a poważni ludzi nie wchodzą w takie towarzystwo.
@inwestor_na_szorcie: a byłeś na nim? słuchałeś?

T21 czy Wolski są dobrymi początkami interesowania się tematami. Jednak każdy dorosły człowiek nie "scala się" ze swoim guru, tylko ma własne doświadczenia i po prostu w jednym temacie się nie zgadza, w drugim zgadza, ale nie wyklucza przyjmowania opinii innych.

Zamiast mieszać myśli, rozmawiać, dyskutować, Wy chcecie ludzi niszczyć, i "kasować"... To jest jakieś nieporozumienie, które pasuje metnalnie do chin czy rosji, a nie