Wpis z mikrobloga

@card_man: mówi o inwestowaniu dlugoterminowym , bez kredytowania. Dywersyfikacji. Nie nagania na krypto i spekulacje. Mówi o poduszce bezpieczeństwa, dla ludzi mających zero wiedzy ekonomicznej jest to dobry poczatek.

Co do zdrowia, trochę odlatuje, ale tez mówi o jakości jedzenia, sporcie, aby dbać o siebie, suplementowac itd. Dla Ciebie szur, ale ja bylem u dziesiątek lekarzy i zasadniczo oni mają Cię w dupie. Witaminę D to mi sprawdzic zalecila jedna jedyna
@jakubz: no Zięba też mówi, żeby uprawiać sport i zdrowo się odżywiać. A potem to się można za głowę złapać. Więc to że ktoś na początku mówi oczywistości żeby nie inwestować na kredyt, to nie znaczy że jest wartościowym źródłem informacji
@card_man: no ale jak ktoś mówi, żeby suplementować witaminę D i podstawy to też nie znaczy, że mam go skreślać, bo się myli w innych kwestiach.

Po prostu ludzie niech sobie weryfikują dane a jak coś nie szkodzi, sobie testują na sobie czy im pomaga. Jak nie jesteś połamany, to lekarze mają Cię w dup.. nie dziw się że szukają innych sposobów leczenia i zdziwiłbyś się ilu z nich witamina D,
mówi o inwestowaniu dlugoterminowym , bez kredytowania. Dywersyfikacji. Nie nagania na krypto i spekulacje. Mówi o poduszce bezpieczeństwa, dla ludzi mających zero wiedzy ekonomicznej jest to dobry poczatek.


@card_man: @inwestor_na_szorcie:
@jakubz: Popytaj, poszukaj i dowiedz się na czym on się dorobił i czy jest to spójne z tym czego "uczy". Chociaż wątpię, żeby ci się chciało odpowiedzieć sobie na to pytanie i wyciągnąć z tego wnioski.
@GhostTrick: no nie chce, bo ogólnie średnio mi się go słucha. Jednak z własnego doświadczenia wiem że sporo ma racji.

Mądrość etapu.

Daleko mi jednak do cancelowania go, co sugerują niektórzy