Wpis z mikrobloga

Lol, jego firma, niech zarządza jak chce. Nie wiem po co te ofensywne "jak ich zwolni to zaraz znajdą pracę" pewnie tak, ale przynajmniej u gościa nie będą darmozjadami.
  • Odpowiedz
@ElonMelon:
Największe amerykańskie produkty, czyli np. co? Ciekawy jestem, jakie wspaniałe "cuda amerykańskiej myśli technicznej" mi tutaj przywołasz xD. Pewnie Facebooka, prawda? Powiedz, że Facebook, który w 2022 ma problem z prostym czatem między dwoma użytkownikami, to jest przykład zajebistego produktu.
  • Odpowiedz
taki szef to marzenie :) Tylke czasu na refactoringi, dodawanie funkcji które wiesz ze są przydatne, ale nigdy na to czasu nie było itp. Jak dla mnie zajebiscie.


@Klopsztanga: Jakbyś wzorem pracy w Tesli miał robić ten cudny refactoring codziennie od 9 do 21 to szybko byś zmienił zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Usermeme: Ale dlaczego miałoby być inaczej, przecież platforma jest dopieszczona i jedynie trzeba utrzymywać kod i poprawiać algorytmy wyszukujące boty. Na tym etapie o zyskach decydują przede wszystkim ludzie podpisujący kontrakty reklamowe a nie programiści.
  • Odpowiedz
@ElonMelon:
Chłopie, zadałem ci proste pytanie zakładając, że nie jesteś idiotą, a ty mi o giełdowej wycenie Mety p--------z xD. W awatarze oczywiście chłop, którego pierdnięcie jest w stanie zmienić wartość spółki o kilka procent, a ty się jarasz tymi cyferkami xD. Napisz mi jeszcze, że Pierścienie Władzy to jest super serial, bo przecież Amazon nie mógłby wypuścić gniota skoro jest warty X miliardów dolarów na giełdzie. Ja p------ę xD.
  • Odpowiedz
@Usermeme: czekam z utęsknieniem aż ci odmanagerowani devowie zwiekszą strumień przychodów z reklam. Tak, to cały czas jest firmą która zależy od sprzedaży a nie j----y OPP z 1%
  • Odpowiedz
@ElonMelon:
Po prostu nie wiem co ci powiedzieć xD. Nigdy nie spotkałem się z tak prymitywnym i prostolinijnym rozumieniem jakiejkolwiek marki - mają duże cyfry, więc musza być dobrzy. Nawet mimo moich pejsów - jest to rozumowanie godne jaskiniowca xD, który nigdy nic nie kupił, nigdy z żadnej usługi nie korzystał, nigdy nie miał okazji być konsumentem. Albo kolejnego CEO, który ma to po prostu w dupie. Dla mnie bez
  • Odpowiedz
@MrFisherman: It zna wymagania aplikacji, biznes wie czego klient chce. I nie zawsze to co wyklepie it jest akceptowalne przez klienta końcowego xD po to jest managment po to jest sales, po to jest marketing i po to jest planowanie. By Pan potężny programista nie wyrzygał czegoś co tylko on byłby chętny wykorzystać xD

@Klopsztanga: tia dla programisty marzenie podczas gdy w takim modelu cierpi projekt i sama
  • Odpowiedz