Wpis z mikrobloga

@Manden: ludzie co tam pracowali pewnie w 5 minut znajdą następną pracę xD a na pewno lepiej im wyjdzie na zdrowie jak zostaną zwolnieni bo wtedy nie będą musieli pracować w kołchozie tego błazna
  • Odpowiedz
na bank pewnie jak ich zwolni to nie znajdą nowej pracy xd ludzie czym wy sie podniecacie


@rrobot: znaleźć znajdą ale tu nie chodzi o to żeby z nich zrobić bezrobotnych tylko żeby ci co w firmie zostaną zaczęli w końcu dostarczać funkcjonalności, które mają znaczenie dla używalności produktu i jego monetyzacji, a nie zajmowali się zbawianiem świata.
  • Odpowiedz
@Usermeme: ale tam ludzie musza srac po gaciach


@Manden a niby z jakiego powodu? Chłopie ja w Polsce jako ten znienawidzony "manager nad programistami" pracy szukam maksymalnie miesiąc.

Ktoś kogo wyrzucają z TT ma ją tego samego dnia. Top menago w PL szukają maksymalnie kilka dni. Czasem wystarczy zmiana statusu na Li.

Oni tam mają wywalone czy ich jakiś pajac zwolni
  • Odpowiedz
@Usermeme: róbcie screeny - po okresie heheszkowania i jakichś zagrań pod publiczkę wszystko wróci do normy albo zacznie się taka cenzura na Twitterze jakiej świat jeszcze nie widział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Usermeme:

- witam developerów, jestem nowym właścicielem
- witamy panie Piżmo
- zwolniłem wszystkich menedżerów
- huraaa
- tak tak. A teraz do pisania kodu
- ok, ale co konkretnie?
- no kod piszcie, nie umiecie?
- no umiemy ale moze jakies wymagania dostaniemy?
- no przecież ci powiedziałem, wymagam żebyś pisał kod
- ale jaki
- a w jakim jezyku kodujesz
- JS
- no to pisz kod w JS
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@pomidorowymichal1: no tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem gdzie pracujesz ale czasami to jest tak że IT lepiej zna wymagania niż biznes, czasami wyciągnięcie od nich dobrze sformułowanych wymagań graniczy z cudem a co drugi na spotkaniach to "kierownik" albo "menadżer"
  • Odpowiedz
@Usermeme: No w #!$%@? xD. Już to przerabiałem jak pracowałem dla startupu z NY. Przyszedł taki czarodziej jako CTO. Oczarował CEO gadka o machine lerningu, Uberze itp.

Przejrzal wszystkim kod i stwierdzil, ze #!$%@? xD. Wszystko da sie napisac "few lines of code" w 1 msc i "80% users use 20% of screens". No i generalnie mamy wszystko #!$%@? i napisac od nowa w technologi wybranej przez niego ;).
Ale jednoczesnie
  • Odpowiedz
@Usermeme: Elon powiedział że zwolni 70% ludzi, nie pozwala mu na to umowa która podpisał i prawnie nie mógł jej rozwiązać chociaż próbował. Teraz Elon spamuje jak to w Twitterze są same nieroby i lewaki a wykopki srają po nogach z radości XD
  • Odpowiedz