Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem przypadkiem w knajpie w klimatach metalowych i widziałem tam m.in starych chłopów co nadal nosili długie włosy mimo zakoli i stare baby 30+ i 40+ co nadal diabolicznie się nosiły i #!$%@? zachowywały się jak metaluwy z liceum.
Za co tacy ludzie żyją na codzień i gdzie pracują, bo te osoby były bardzo specyficzne, jak takie duże dzieci. Nie wyobrażam sobie ich np. u mnie w pracy, jak można tak żyć? xD #metal

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635aca27ef1204b9ecd9f636
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 52
@AnonimoweMirkoWyznania: o, to akurat mogę Ci wymienić po moich "metalowych" znajomych szwendających się po "metalowych" knajpach, mających #!$%@? co myśli o nich jakiś anonimowy dzban - artysta 3d, wsparcie techniczne w urzędzie, programista w Intelu, pracownik biurowy sieci sklepów, specjalistka w urzędzie, menedżer, projektant stron www, logostyk. Kilka z brzegu. Normalni ludzie nie podchodzą do innych tak stereotypowo
@AnonimoweMirkoWyznania jak wszyscy inni ludzie: od żabek, przez przez operatorów maszyn, kierowców, programistów, a na kierowniczych stanowiskach kończąc.
Nie wiem skąd przeświadczenie w wykopach, że tylko mama może wybrać sweterek, który można ubrać, tylko cottonworldy mają sens, , t shirt tylko jednokolorowy albo z randomowymi napisami z marki własnej Auchan, a dżinsy to tylko te przymierzane stojąc na kartonie na targu, a skarpy to tylko poliestrowo bawełniane podciągnięte pod same cyce.
Inna