Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ktoś z Was ma porównanie między corollą hybrydową 120KM vs 180KM? Chodzi mi o wyciszenie wnętrza - czy jest różnica w głośności między tymi dwiema wersjami silnikowymi przy ~140km/h. Jakie są wrażenia przy takiej prędkości? Myślę o corolli bo głównie jeżdżę po mieście ale dłuższa trasa też się trafi.
Może ktoś ma jeszcze porównanie z #audi a4 albo #volvo V60?
#toyota #corolla #samochody #motoryzacja
  • 12
toyota w srodku to wyglada jak kupa, te jej ststemy rozrywki to opoznienie w rozwoju tak o 10 lat. jakosc wykonczenia do volvo i audi startu nie ma. a jak hybryda to pewnie cvt ktore wyje i jest mulaste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eru: Przy stałej prędkości 140 na płaskim będzie prawie tak samo, przy górkach i przyspieszaniu lepiej to 2.0.
Wyciszenie tu i tu słabe, wiadomo można samemu to poprawić. Weź wynajmij panka na kilka godzin i się sam przejedź. Tam masz 1.8 to słabsze.
@eru: Sąsiad się przesiadł ze starego volvo v50 w dieslu na nową corolle 180km. Mówił, że na autostradzie ta Corolla jest głośniejsza niż to stare v50. Jeśli chodzi o A4 to mam najnowszy wypust czyli B9 i to najlepiej wydane pieniądze. Tylko trochę droższe od tych wszystkich Opli, Fordów a komfortem nie ustępuje autom z segmentu E. Sąsiad od Corolli też nim jechał i mówił, że przy A4 Toyota to gunwo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smash78: zdaje sobie sprawę że audi jest półkę wyżej ale w tej samej cenie i wyposażeniu audi jest 4-5 lat starsze :/
@eru: nie wiem czy to Ci pomoże, ale ja mogę co nieco powiedzieć o różnicy między 122PS i 152PS.
Nie ma żadnej jeżeli chodzi o poziom hałasu, ale jest wyczuwalna różnica w mocy. Ogólnie jest to auto dosyć głośne na autostradzie, w końcu to klasa średnia, ale bardzo dużo zależy też od opon. Opony fabryczne mają 71 dB, po wymianie na 69 dB komfort jazdy bardzo się poprawił.
Jak jeździsz większość