Wpis z mikrobloga

Mój kumpel od wielu lat wyznający #narkotykizawszespoko od 3 dni jest warzywem.
Normalny 35 letni typ, który od raz na pare tygodni weźmie kwasa, pare razy tygodniu zapali jointa.
3 dni temu po powrocie od dilera poszedł z moim bratem zapalić blanta. Po godzinie zaczęła go bolec głowa. Potem stał się całkowicie niepoczytalny i bez powodu złamał mojemu bratu telefon.
Teraz jego dziewczyna jest cały czas przy nim i pisze mi ze tylko gorzej.
Nie potrafi powiedzieć dwóch zdań co by miały sens i ciagle majaczy, wciąż jest niepoczytalny a my się martwimy i mamy nadzieje ze to nie trwałe.
A jeszcze tydzień wcześniej zachęcał mnie bym tez wziął trochę na swoją depresje.
#narkotyki #zdrowie
  • 258
podczłowiek ćpun zajmował miejsce w szpitalu i marnował mocno ograniczony czas ratowników, lekarzy i pielęgniarek, którzy mogliby zamiast zajmować się tym śmieciem, to ratować normalna osobę?


@ToksycznySocjopata: Ćpuny to normalne osoby, które potrzebują pomocy. Poczytaj o tym jak Portugalia poradziła sobie że swoim ogromnym problemem narkotykowym. W skrócie: zrobili zwrot o 180° dotychczasowej polityki wykluczenia, wyszydzania i karania, do współczucia, leczenia i depenalizacji. Obecnie w kraju w którym posiadanie nawet
@onionspirit: @MercedesBenizPolska: @Tygrysia_Lilia: @franaa: wiadomo, że bait, ale mordy, co wy macie z tym lekarzem? Serio chcecie żeby podczłowiek ćpun zajmował miejsce w szpitalu i marnował mocno ograniczony czas ratowników, lekarzy i pielęgniarek, którzy mogliby zamiast zajmować się tym śmieciem, to ratować normalna osobę? Nie mówiąc w ogóle o naszych podatkach jakie na to pójdą.

Niech zwlekają, będzie miał piękny pogrzeb, społeczeństwo skorzysta.


@ToksycznySocjopata:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ale jakby
@pwone w PL takich co palą czasami na jakiejś imprezie, ze znajomymi na chacie itp. to jest więcej niż ci się wydaje. Mnostwo ludzi pali trawę sporadycznie.
@Tymariel ciekawe co mu się stało. Trawa sama w sobie nie powinna powodować takich stanów. Kiedyś słuchałem podcastu z panią profesor, która bada THC od lat pod kątem naukowym no i w zasadzie jako największy negatywny skutek palenia (dla mózgu) podawała stany lękowe, z tym