Wpis z mikrobloga

Mój kumpel od wielu lat wyznający #narkotykizawszespoko od 3 dni jest warzywem.
Normalny 35 letni typ, który od raz na pare tygodni weźmie kwasa, pare razy tygodniu zapali jointa.
3 dni temu po powrocie od dilera poszedł z moim bratem zapalić blanta. Po godzinie zaczęła go bolec głowa. Potem stał się całkowicie niepoczytalny i bez powodu złamał mojemu bratu telefon.
Teraz jego dziewczyna jest cały czas przy nim i pisze mi ze tylko gorzej.
Nie potrafi powiedzieć dwóch zdań co by miały sens i ciagle majaczy, wciąż jest niepoczytalny a my się martwimy i mamy nadzieje ze to nie trwałe.
A jeszcze tydzień wcześniej zachęcał mnie bym tez wziął trochę na swoją depresje.
#narkotyki #zdrowie
  • 258
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@szpongiel: stary, bierz sobie co tam chcesz, jak dla mnie to możesz się raczyć i płynem do kibla. Ale negować prosty fakt, że narkotyki zabijają to trzeba nie mieć rozumu.

@bartek-baku: alkohol w każdej ilości jest szkodliwy, i jest to dowiedzione naukowo.

@Fanatyk_Wedkarstwa: to jakie tam RC ostatnio wjechały mordeczko? Czy klasycznie rybka/mefka?
  • Odpowiedz
@Tymariel: takie historie mnie przerażały jak miałem 12 lat. Później trochę się dokształciłem i zobaczyłem jak działają narkotyki. I już mnie takie historie nie przerażają. Bo w nie nie wierzę.
  • Odpowiedz
A jeszcze tydzień wcześniej zachęcał mnie bym tez wziął trochę na swoją depresje.


@Tymariel: hmm... może jakbyś (on też) zapalił MJ z apteki (po uzyskaniu recepty od lekarza) nie byłoby takich problemów? No nie wiem XD tak to jest jak sie bierze jakaś maczanę od deala. Wiele mogę złego powiedzieć o mj, ale nikt kogo znam nie został warzywem bo każdy pali normalny sort (z ulicy, ale nie jakieś gówno)
  • Odpowiedz
@Tymariel: to raczej udar przez to, że objawy się nasilały coraz bardziej, natomiast jakim cudem mógł go dostać po ziole? po jakimś RC byłoby to możliwe, ale po co komu w NL modyfikowane kanabinoidy?
  • Odpowiedz