Wpis z mikrobloga

Mój kumpel od wielu lat wyznający #narkotykizawszespoko od 3 dni jest warzywem.
Normalny 35 letni typ, który od raz na pare tygodni weźmie kwasa, pare razy tygodniu zapali jointa.
3 dni temu po powrocie od dilera poszedł z moim bratem zapalić blanta. Po godzinie zaczęła go bolec głowa. Potem stał się całkowicie niepoczytalny i bez powodu złamał mojemu bratu telefon.
Teraz jego dziewczyna jest cały czas przy nim i pisze mi ze tylko gorzej.
Nie potrafi powiedzieć dwóch zdań co by miały sens i ciagle majaczy, wciąż jest niepoczytalny a my się martwimy i mamy nadzieje ze to nie trwałe.
A jeszcze tydzień wcześniej zachęcał mnie bym tez wziął trochę na swoją depresje.
#narkotyki #zdrowie
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie ma czegoś takiego jak rekreacyjne branie narkotyków. Prędzej czy później, ale zawsze ta zabawa kończy się tak samo.


@MichelDeProteina: ale nie gadaj o rzeczach o których nie masz pojęcia, swój światopogląd czerpiesz z trudnych spraw czy może dlaczego ja?
  • Odpowiedz
@sakulbn: jeśli pali w dużych ilościach i codziennie to może mieć nieodwracalne zmiany np amnezję ale na pewno nie można mówić o kalectwie
Jest różnica między trzema piwami raz w tygodniu a piciem codziennie 400 ml wódki
  • Odpowiedz
@Tymariel: Obstawiam udar (wylew krwi do mózgu). Czy narkotyki się przyczyniły - ciężko powiedzieć jednoznacznie, ale ciężko odrzucić korelację, bo nasuwa się sama. Takich akcji, że ktoś nagle zaczyna mówić albo zachowywać się zupełnie bez sensu, nie da się z nim porozumieć, szczególnie jeśli taki stan się utrzymuje, to natychmiastowa wizyta na SOR. Niezależnie od tego, czy coś się brało. Jeśli to nie była zarzutka, to napisz, jakie badania mu
  • Odpowiedz
@brednyk: ale to zależy od organizmu i jaki kto ma mózg
Znam osoby co popalały i tak sie im zapętliło w głowie że leczą sie w szpitalach psychiatrycznych. Mają po 20 lat
  • Odpowiedz
@sakulbn: może nie paliły czystego zioła a jakieś gówno z dopalaczami lub mieszały inne narkotyki. A ty o tym nie wiesz, bo myślałeś że tylko ziółko palą
  • Odpowiedz
@sakulbn: wcale nie tak często
Po prostu za narkotyki sięgają słabi ludzie najczęściej i to oni wpadają w bagno. Bo dla nich celem jest się upodlić a nie wspomóc w pracy czy zabawie.

Cała masa celebrytów potrafi brać dragi co weekend i żyją. Bo to kontrolują i mają inne cele w życiu. Jak twoim celem jest tylko ćpanie to polecisz
  • Odpowiedz