Wpis z mikrobloga

Mój kumpel od wielu lat wyznający #narkotykizawszespoko od 3 dni jest warzywem.
Normalny 35 letni typ, który od raz na pare tygodni weźmie kwasa, pare razy tygodniu zapali jointa.
3 dni temu po powrocie od dilera poszedł z moim bratem zapalić blanta. Po godzinie zaczęła go bolec głowa. Potem stał się całkowicie niepoczytalny i bez powodu złamał mojemu bratu telefon.
Teraz jego dziewczyna jest cały czas przy nim i pisze mi ze tylko gorzej.
Nie potrafi powiedzieć dwóch zdań co by miały sens i ciagle majaczy, wciąż jest niepoczytalny a my się martwimy i mamy nadzieje ze to nie trwałe.
A jeszcze tydzień wcześniej zachęcał mnie bym tez wziął trochę na swoją depresje.
#narkotyki #zdrowie
  • 258
nie ma czegoś takiego jak rekreacyjne branie narkotyków. Prędzej czy później, ale zawsze ta zabawa kończy się tak samo.


@MichelDeProteina: ale nie gadaj o rzeczach o których nie masz pojęcia, swój światopogląd czerpiesz z trudnych spraw czy może dlaczego ja?
@sakulbn: jeśli pali w dużych ilościach i codziennie to może mieć nieodwracalne zmiany np amnezję ale na pewno nie można mówić o kalectwie
Jest różnica między trzema piwami raz w tygodniu a piciem codziennie 400 ml wódki
@Tymariel: Obstawiam udar (wylew krwi do mózgu). Czy narkotyki się przyczyniły - ciężko powiedzieć jednoznacznie, ale ciężko odrzucić korelację, bo nasuwa się sama. Takich akcji, że ktoś nagle zaczyna mówić albo zachowywać się zupełnie bez sensu, nie da się z nim porozumieć, szczególnie jeśli taki stan się utrzymuje, to natychmiastowa wizyta na SOR. Niezależnie od tego, czy coś się brało. Jeśli to nie była zarzutka, to napisz, jakie badania mu robili
@brednyk: ale to zależy od organizmu i jaki kto ma mózg
Znam osoby co popalały i tak sie im zapętliło w głowie że leczą sie w szpitalach psychiatrycznych. Mają po 20 lat
@sakulbn: wcale nie tak często
Po prostu za narkotyki sięgają słabi ludzie najczęściej i to oni wpadają w bagno. Bo dla nich celem jest się upodlić a nie wspomóc w pracy czy zabawie.

Cała masa celebrytów potrafi brać dragi co weekend i żyją. Bo to kontrolują i mają inne cele w życiu. Jak twoim celem jest tylko ćpanie to polecisz