Wpis z mikrobloga

@Allbis staje doslownie na srodku silowni, w przejsciu, do tego kreci innych na swoim atencyjnym filmiku. Ja na przyklad nie chcialbym byc wrzucony na youtube bo ktos ustal na jednej rece 1.5 sekundy.
@why1sthat: to Ty sobie ćwicz w domu jak się tym tak bardzo martwisz xD u mnie na siłowni co druga osoba wrzuca coś na instagrama, też jestem w tle często i mam #!$%@? xD poza tym mówię kiedy nagrywam i nikt z tym nie ma problemu xD
@why1sthat: typie, płacę za ćwiczenie na tej siłowni xD gdzieś masz w regulaminie, że można tylko hantelkami machać? xD a to przepraszam, będę po pracy jechał na siłownię, robił rozgrzewkę, wracał do domu zrobić trening pod handstand, a później znowu na siłownię resztę treningu, bo się wykopek oburzył xD
czasie kiedy nikomu nie przeszkadzam, ale wykopek i tak się #!$%@? xD


@Jazon: Widac, ze progres jest - tak trzymaj. A pierdzieleniem piwniczakow sie nie przejmuj, bo na zywo baliby sie podejsc i poprosic - pro..pro..prosze Pana, bo ja nie chce byc w tle na filmiku. Dzizas...

Jak dlugo trenujesz kalistenike? Ile wazysz?
@Boroova: no jak widać nie każdy rozumie, że normalni ludzie potrafią otworzyć gębę, a niektórzy specjalnie mi się jeszcze pchają w kadr, albo podchodzą złapać mnie za stopę (co już jest creepy trochę xD).
A dzięki, dzięki, mega mnie to właśnie motywuje, bo czuję to coraz lepiej. Jakbym był bardziej rozciągnięty to też by było łatwiej, ale nad tym też pracuję.
Kalistenike łącznie to już myślę z 8-9lat, zacząłem jako forma
@Jazon: oprocz miesni core, ktore wg ciebie sa najwazniejsze w staniu na rekach? Mi nadgarstki wysiadaja, nie mowiac juz o rownowadze. Ale ogladajac takie filmiki, az czlowiek ma motywacje, zeby cwiczyc.
@In_thrust_we_trust: a dziękować, za jakiś czas kolejny update wrzucę, mam nadzieję z 3sek już chociaż holdować na rękę xD
@Boroova: szczerze mówiąc to wiele rzeczy tu się liczy, od jakiejś podstawowej chociaż bazy mięśniowej, po mobilność w barkach i nadgarstkach. Przy jakichś już bardziej zaawansowanych rzeczach to rozciągnięcie też mega ważne.
nie ma to jak atencyjny filmik na srodku silowni. Ciezko takie cos nakrecic w domu czy w plenerze, a nie preszkadzac innym? Myslisz ze kazdy spokojnie cwiczacy czlowiek chce byc tlem twoich filmikow?


@why1sthat: dlatego włąśnie nikt nie lubi kalisteników. Atencjusze, którzy ćwiczą tylko dla poklasku kobiet. Powiedz takiemu "a zrób 250kg w ciagu" to nie zrobi!