Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam te komentarze i nie dowierzam. Tusk pozatrudniał jakiś trolli na wykopie? Ludzie cieszą z ograniczenia wolności? Co się stało z tym portalem że zamienił się w lewacko-tuskowy ściek? Nie chcesz to nie kupuj na stacji dzbanie jeden z drugim, a nie na siłę chcesz uszczęśliwiać innych zakazami. Gdzieś czytałem, że spory zysk stacji paliw to właśnie alko, ciekawe cenę czego podniosą jak wejdzie ten zakaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#alkohol #motoryzacja #samochody #alkoholizm #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
@Viado: Pierwsze trolle platformowe zaczęły się pojawiać na mikroblogu w 2015 po wyborach. Mowa tutaj o użytkownikach takich jak Xianist, Kempes, Lukardio czy Andreth. Ich działalność nigdy nie była agitacją wprost, a raczej skupiano się na krytyce działań innych partii. Dopiero w ostatnich latach, gdy większość ludzi uświadomiła sobie czym jest PiS, zaczęto prowadzić śmielszą agitację polityczną. Ostatnie lata, to ogromna dominacja ludzi z KO, 3D, czy Lewicy na mikroblogu.
Co
  • Odpowiedz
@Viado: moderacja pobanowala swego czasu większość ludzi przeciwnych platformie i ogólnie uznanych za prawakow na tym portalu. Promowane są platformiane wysrywy i taki tego efekt. Młodzi wyksztalceni z wielkich miast okazują się większym betonem intelektualnym kd moherów, stare, znałem.
  • Odpowiedz
@11mac11: w sensie kiedy dokladnie, bo jeszcze niedawno wykop ssal cyce krowy zwanej Dofinansowanie, a brat Bialka bawil sie w PiSowska polityke? Do tego portal promowal Orlen w opor. Ta wielka banicja, o ktorej mowisz musiala w takim razie byc miedzy grudniem, a dniem dzisiejszym?
  • Odpowiedz
@Viado nie, po prostu nie ma żadnego ograniczania wolności. Alkoholu na stacji benzynowej nie kupują normalni ludzie tylko alkusy, a z nimi nie ma co się liczyć.
  • Odpowiedz
@Viado normalni dorośli ludzie dostrzegają, jak dużym społecznym problemem jest alkoholizm, i zauważają, że w Polsce liczba punktów, w których alkohol jest dostępny, jest po prostu patologicznie olbrzymia. Jeden punkt sprzedaży przypada na niespełna 300 mieszkańców. Wyrzucenie alkoholu ze stacji, rozprawienie się z małpkami i zakaz eksponowania napojów wysokoalkoholowych tak, jak robi to np. Żabka, to nie są żadne radykalne posunięcia, tylko krok w stronę normalności.
  • Odpowiedz
Co się stało z tym portalem że zamienił się w lewacko-tuskowy ściek? Nie chcesz to nie kupuj na stacji dzbanie jeden z drugim, a nie na siłę chcesz uszczęśliwiać innych zakazami.


@Viado: JEST! MAMY TO!!!

Parafrazując:

Co się stało z tym portalem że zamienił się w prawacko-kaczy ściek? Nie chcesz to nie kupuj tabletki dzień po dzbanie jeden z drugim, a nie na siłę chcesz uszczęśliwiać innych zakazami.


albo drugie

Co
  • Odpowiedz
@Defined: Trochę tutaj naginasz, bo po samej Andreth było widać, że jest to prawdziwa osoba działająca w środowisku polityki. To brzmi, jakby ci ludzie byli anonimowymi botami, a tak nie było i nie jest.
  • Odpowiedz
@Viado Pisowski dzban napisał o zakazach którego partia zamknęła wszystkie sklepy w niedzielę bo w niedzielę to do kościoła a nie do sklepu, a wypier....j przygłupie XD
  • Odpowiedz
@Viado: Nie jestem trolem i jestem za tym zakazem. wgl coś mi się wydaje że to jest jakaś próba odwrócenia uwagi od tych kredytów, zobacz jednego dnia zakaz sprzedaży alkoholu i jazda po rolnikach
  • Odpowiedz
  • 0
@Viado

Alko niech zostanie na stacji tylko cenę niech #!$%@? x 3.
Niech tani browar kosztuje tam z 10-15zl, a flach 100.

Przecież i tak będą ludzie kupować, bo gdzie kupią alko w nocy jak braknie
  • Odpowiedz
@Viado w ogóle czemu stacje benzynowe to sklepy monopolowe?

Na stacjach benzynowych powinno być sprzedawane paliwo. To tak jak idziesz na pocztę, a tam zabawki, obrazki z papieżem i galaretka.

Jak ktoś chce sprzedawać wódkę lub kiełbasę, to niech otworzy sklep.

Że co? W niedzielę się nie da?

No to tutaj jest problem. Czemu nie protestujecie przeciwko temu durnemu prawu, tylko dostosowujecie się do niego, przyjmujcie za coś co musi być i
  • Odpowiedz
Tak sobie czytam te komentarze i nie dowierzam. Tusk pozatrudniał jakiś trolli na wykopie? Ludzie cieszą z ograniczenia wolności? Co się stało z tym portalem że zamienił się w lewacko-tuskowy ściek? Nie chcesz to nie kupuj na stacji dzbanie jeden z drugim, a nie na siłę chcesz uszczęśliwiać innych zakazami. Gdzieś czytałem, że spory zysk stacji paliw to właśnie alko, ciekawe cenę czego podniosą jak wejdzie ten zakaz ( ͡° ͜
d4wid - >Tak sobie czytam te komentarze i nie dowierzam. Tusk pozatrudniał jakiś trol...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz