Wpis z mikrobloga

@chris3d: Jak robisz komuś korektę to napisz te rady albo podeślij przykłady, ale nie ingeruj mu w projekt nigdy. Bo to jest takie „patrz, umiem lepiej”. A tu akurat skrzynka OPa wyglada o wiele lepiej od twojej, ma od razu konkretny mood i stylistykę. Twoja wyglada jak tysiące innych.
@wlodi0412: Bardzo mi się kojarzy z grą Medievil!
  • Odpowiedz
@chris3d: Kurde, to mam nadzieję, że nigdy nie trafię na takiego dyrektora artystycznego w swojej karierze, który widzi czyjąś pracę po 3 miesiącach nauki i tylko wytyka co ma zrobić lepiej.
  • Odpowiedz
Jak robisz komuś korektę to napisz te rady albo podeślij przykłady, ale nie ingeruj mu w projekt nigdy. Bo to jest takie „patrz, umiem lepiej”. A tu akurat skrzynka OPa wyglada o wiele lepiej od twojej, ma od razu konkretny mood i stylistykę. Twoja wyglada jak tysiące innych.


@nieznane_wody: To nie moja skrzynka, to pierwszy lepszy przykład z neta, gdzie walor jest pełny. Dałem tą pracę jako przykład waloru, nie designu
  • Odpowiedz
@chris3d: No tak, lepiej nie skomentować czyjejś pracy, tylko od razu walić radami jak ma zmienić swoją pracę, bo Tobie się nie podoba. Skąd Ty się wziąłeś, gościu? Przychodzisz, widzisz czyjąś pracę, gościa, który się uczy i mówisz "Popracuj nad kolorami i efektami, dodaj przetarcia bo to są standardy branżowe, ja to wiem, 15 lat jestem dyrektorem artystycznym". Jakby op chciał zrobić mocniejsze przetarcia to by je zrobił. Z dupy rady
  • Odpowiedz
@chris3d: No tak, lepiej nie skomentować czyjejś pracy, tylko od razu walić radami jak ma zmienić swoją pracę, bo Tobie się nie podoba. Skąd Ty się wziąłeś, gościu? Przychodzisz, widzisz czyjąś pracę, gościa, który się uczy i mówisz "Popracuj nad kolorami i efektami, dodaj przetarcia bo to są standardy branżowe, ja to wiem, 15 lat jestem dyrektorem artystycznym". Jakby op chciał zrobić mocniejsze przetarcia to by je zrobił. Z dupy rady
  • Odpowiedz
@Ka4az: Bo nie można zwrócić uwagi. Krytyka, ocena, opinia są spoko, ale użytkownik chris3d nic z tego nie zrobił. Nie było w tym oceny ani opinii. Pan dyrektor artystyczny od 15 lat.
  • Odpowiedz
@chris3d: oj, to miało być do OPa
a ten model co wrzuciłeś ma normalkę

@wlodi0412: W jaki sposób to robiłeś?
Wygląda na sculpt, ale brak normalki. I miejscami masz nachodzące na siebie UV i generalnie troche krzywe to UV.
  • Odpowiedz
Jprd, koleś daje rady, a wykopki już ściek w komentarzach, że hurr durr dobrze jest, nie poprawiaj, jak śmiesz się odzywać
Zluzujcie porty, teraz już niczego nie da się skomentować, skrytykować, wszystko ma się podobać, nie?
  • Odpowiedz
No tak, lepiej nie skomentować czyjejś pracy, tylko od razu walić radami jak ma zmienić swoją pracę, bo Tobie się nie podoba. Skąd Ty się wziąłeś, gościu? Przychodzisz, widzisz czyjąś pracę, gościa, który się uczy i mówisz "Popracuj nad kolorami i efektami, dodaj przetarcia bo to są standardy branżowe, ja to wiem, 15 lat jestem dyrektorem artystycznym". Jakby op chciał zrobić mocniejsze przetarcia to by je zrobił. Z dupy rady jakieś.


@
  • Odpowiedz