Wpis z mikrobloga

nie rozumiecie podstawowej terminologii branżowej i się oburzacie, nawet nie znacie słów jakich używa @chris3d, bo nie krytykuje on nigdzie designu sensu stricto...

@mmenelica: po co mam rozumieć technologie branżowa xD

OP napisał ze uczył się blendera, udało mu się w końcu wymodelować pierwszy sensowny model i tyle xD

Czy do tych waszych klaunowych głów dochodzi ze można coś robić dla zabawy, bez minmaxowania
  • Odpowiedz
@chris3d: ludzie to są jednak debile. Ale się w-------m. Nauczka na przyszłość żeby nie dzielić się wiedzą i uwagami tylko każdemu mówić, że super ekstra mistrzostwo świata i c--j. Najwyżej koleś się niczego nie nauczy i tyle, nie twój problem.
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: No właśnie op jeszcze nic nie napisał, ale oczywiście znaleźli się obrońcy uciśnionych xD Trochę żyję na tym łez padole, ale nigdy nie spodziewałbym się, że za chęć pomocy zostanę opluty ("tfu na ciebie") i nazwany gnojem. Ludzie to ciekawy gatunek.
  • Odpowiedz
  • 6
Do wszystkich. Komentarz @chris3d przyjąłem bardzo ciepło, bo liczyłem na krytykę. Chcę podciągać swoje umiejętności i dlatego feedback od kogoś kto zna się na tym bardziej jest dla mnie na wagę złota. Miło słyszeć, że się Wam podoba, ale też cieszę się z tych mniej pochlebnych opinii kogoś kto potrafi dojrzeć mankamenty w samej produkcji. Pozdrawiam gorąco
  • Odpowiedz
  • 0
@chris3d co do tego że nie ma złego feedbacku, to jak sobie poradzisz z feedbackiem "twoja praca jest do d--y bo cie nie lubię"? ;)
  • Odpowiedz
co do tego że nie ma złego feedbacku, to jak sobie poradzisz z feedbackiem "twoja praca jest do d--y bo cie nie lubię"?


@Rad-X: to to nie jest feedback tylko rant :) I z resztą - "nie ma złego feedbacku" to taki skrót myślowy - oczywiście, że jest, ale chodzi o to by dać się wypowiedzieć każdemu, bo jeśli ktoś p------i kocopoły to "bronisz" swojej pracy i swoich decyzji, jednocześnie
  • Odpowiedz
@chris3d: jeżeli byłem (bo na różne fora mnie przywiało, w tym grafiki 3d) to raczej nie byłem aktywny.

Więc zakłądam zbieżność nicków
  • Odpowiedz
@starplatinum: ziomeczku, nic personalnego, ale straszny gnój siejesz o nic, aż ciężko się czyta. Gościu wyraził swoją opinie i ma do tego prawo. Możesz się zgadzać lub nie, możesz w kontrze wyrazić swoją, ale nie rozumiem po co robisz jakieś toksyczne wycieczki personalne.
  • Odpowiedz