Wpis z mikrobloga

@Jurigag: Zawsze mnie bawi jak w każdym wątku o opłacalności Mcdonald's znajduje się jakiś tytan intelektu który wrzuca jakąś losową knajpę i podpisuje "ALE SIĘ W #!$%@? NIE OPŁACA, W BURGEROWNI U MOJEGO STAREGO W PĆIMIU DOLNYM ZA 35 ZŁ ZJADŁEM OSTATNIO ZAJEBISTEGO BUKSA. CO WY DALEJ TEN MAK? NAWET MI WAS NIE ŻAL".

Fajnie, ale dotychczas jak sprawdzałem to takie mały knajpy nie stoją przy trasach ani nie są otwarte
@Jurigag: ale czemu pokazujesz jakieś menu z rabatem chłopie? Jak ja bym chciał sobie teraz takie zamówienie złożyć to bym zapłacił z 50zl bez napoju. Twoim tokiem rozumowania, dopłacam 10zl i znam knajpę gdzie w szczęśliwy wtorek zjem steka z rostbeefu za 60zl
@franciszekmichalczewsky: McDonald to szajs, te burgery są gorsze niż paczkowane próżniowo z biedronki i nawet nie żartuje, ostatnio byłem, burgery ledwie ciepłe, sos za słodki - zabija smak całego burgera, sera nie czuć, burgery są za zimne, ledwo ciepławe, pamiętam jak otwierali McDonalna we wczesnych latach 2000s teraz to tylko cień tego co kiedyś było, jedzenie tam jest gorsze od jedzenia paczkowanego z biedronki i piszę to na serio, ba, już