Wpis z mikrobloga

@franciszekmichalczewsky: w mojej ocenie za drogo, jednakże i tak kupuję, jeśli mi się spieszy w drodze i nie mam żadnej innej alternatywy.
Jestem osobą, która woli dołożyć kilka złotych więcej i zjeść w restauracji. Tu trzeba nadmienić, że w tej kwocie dostajemy produkt dużo gorszej jakości niż obiad w restauracji, a ponadto brak obsługi etc. Cała ta otoczka, która jest w restauracji jest dodatkowym kosztem, którego w McDonaldzie nie uświadczymy.
  • Odpowiedz
@franciszekmichalczewsky: Pożałowałem wczoraj swojego zakupu w KFC zamawiając zestaw z W----y Granderem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie dość, że cena za zestaw 35,99zł!!!!! to jeszcze dostałem to co na zdjęciu xDDD

Opis ze strony "Burger dla prawdziwych koneserów! Wytrawny sos BBQ W----y z aromatycznym Cheddarem, krążkami cebulowymi, bekonem i soczystym mięsem Grander" - gdzie w środku był jeden kawałek mięsa, pół plasterka bekonu i jeden stary,
Peter_Mountain - @franciszekmichalczewsky: Pożałowałem wczoraj swojego zakupu w KFC z...

źródło: comment_1666262380LBXxEXnlVjHe0lnK29fxY1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franciszekmichalczewsky: jak dla mnie problemem nie jest cena ale fakt, że żarcie z maka nie jest sycące, i choćbym wpierdzielił takiego podwójnego burgera w powiększonym zestawie to mimo, że ma to pełno kalorii to i tak będę głodny za godzinę xD
  • Odpowiedz
@robert7454: przecież napisałem: bułka. Wystarczy nawet porównać jakość bułek z menu śniadaniowego do syfu który jest stosowany w normalnym menu.
Reszta składników jest na plus. Problem jest taki, że smak jedzenia to nie jest wynik jakości składników, ale też ich emergencja. Tymczasem mak to jedzenie kompletnie bez polotu. Kanapki które sobie robię mają więcej dodatków i smaku, niż ta pasza próbująca być uniwersalna smakowo, ale będąca po prostu przepłaconą nijakością
  • Odpowiedz