Wpis z mikrobloga

@franciszekmichalczewsky: w mojej ocenie za drogo, jednakże i tak kupuję, jeśli mi się spieszy w drodze i nie mam żadnej innej alternatywy.
Jestem osobą, która woli dołożyć kilka złotych więcej i zjeść w restauracji. Tu trzeba nadmienić, że w tej kwocie dostajemy produkt dużo gorszej jakości niż obiad w restauracji, a ponadto brak obsługi etc. Cała ta otoczka, która jest w restauracji jest dodatkowym kosztem, którego w McDonaldzie nie uświadczymy. Po
@franciszekmichalczewsky: Pożałowałem wczoraj swojego zakupu w KFC zamawiając zestaw z Whisky Granderem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie dość, że cena za zestaw 35,99zł!!!!! to jeszcze dostałem to co na zdjęciu xDDD

Opis ze strony "Burger dla prawdziwych koneserów! Wytrawny sos BBQ Whisky z aromatycznym Cheddarem, krążkami cebulowymi, bekonem i soczystym mięsem Grander" - gdzie w środku był jeden kawałek mięsa, pół plasterka bekonu i jeden stary, zimny
Peter_Mountain - @franciszekmichalczewsky: Pożałowałem wczoraj swojego zakupu w KFC z...

źródło: comment_1666262380LBXxEXnlVjHe0lnK29fxY1.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@franciszekmichalczewsky: przecież dopłacasz kilka zł i masz frytki + burger bez napoju w normalnej burgerowni, także zdecydowanie za drogo
@Jurigag:
Ta, chyba dawno na mieście byłeś xD

Nawet w obsranym Lublinie czyli Polsce C z zarobkami prawie ukraińskimi burger w zestawie(#!$%@? bugs+ kilka słabiutkich frytek na krzyż ) kosztuje już 40-45zł. Mak się zdecydowanie bardziej opłaca ¯(ツ)/¯

Na zdjęciu cena samego(i to najtańszego w ofercie) burgera w Lublinie. Ten mały
JulkaACABBLM - @franciszekmichalczewsky: przecież dopłacasz kilka zł i masz frytki + ...

źródło: comment_1666264513574m5TC4cvuqqhtbPOUadw.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@franciszekmichalczewsky: Ostatnio w lokalnej burgerowni dostałem prawinlengo cziza z 200g dobrej wołowiny z fryteczkami za 28zł. W centrum Warszawy na złotej, w Barn Burgerze (burgery z renomą i znane), czizz 200g z frytami, colesławem, salsą i sosem bbq kosztuje 33zł.

@Acros: #!$%@? burger w zestawie w Warszawie tańszy niż solo burgery w 90% knajp w Lublinie xdddd ja #!$%@? jak ja nienawidzę tego miasta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@franciszekmichalczewsky: jak dla mnie problemem nie jest cena ale fakt, że żarcie z maka nie jest sycące, i choćbym wpierdzielił takiego podwójnego burgera w powiększonym zestawie to mimo, że ma to pełno kalorii to i tak będę głodny za godzinę xD
@robert7454: przecież napisałem: bułka. Wystarczy nawet porównać jakość bułek z menu śniadaniowego do syfu który jest stosowany w normalnym menu.
Reszta składników jest na plus. Problem jest taki, że smak jedzenia to nie jest wynik jakości składników, ale też ich emergencja. Tymczasem mak to jedzenie kompletnie bez polotu. Kanapki które sobie robię mają więcej dodatków i smaku, niż ta pasza próbująca być uniwersalna smakowo, ale będąca po prostu przepłaconą nijakością