Wpis z mikrobloga

@topikPajak: no przechodziłem i z piciem cały zestaw 37 zł, true, ale jak ktoś bierze do domu to nie masz nic do picia w domu ? XD


@Jurigag: Argument ma sens, tylko podstawa maka sa restauracja i drive-throug, a jedzenie z maka jest nie dobre zimne lub odgrzewane, wiec masz racje, ale to taget ich zestawów.
Na dowóz promują „okazje” które wszystkie dziwnym trafem są bez napoju i są tańsze
Pobierz topikPajak - >@topikPajak: no przechodziłem i z piciem cały zestaw 37 zł, true, ale j...
źródło: comment_1666271345tJexeLC053ESWqqEl58SfZ.jpg
Leżę i nie wstaje xd


@Anoniemamowy: Sprawdziłem ile bym musiał zapłacić za obiad, który kiedyś tam zamawiałem, porównałem z ceną najlepszej burgerowni w moim mieście, w której jadłem w tym tygodniu i wyszła ta sama cena w przybliżeniu do złotówki. Także leż sobie, imbecylu.
@robert7454: @jakub99, @Oyhiba Chodzi o przypuszczenia, iż fast food z McD ma wiele konserwantów, polepszaczy smaku i nadzwyczajnej ilości hormonów w mięsie. Nie bez powodu Burger King miał kampanię marketingową, gdzie pokazywał, że ich burgery faktycznie pleśnieją. Można też się doszukiwać zbędnej ilości tłuszczu itd., ale wydaje mi się, że niektóre narzekania leżą gdzie indziej. Tak jak 10 lat temu dało się to wszystko usprawiedliwić niską ceną i jako tako