Wpis z mikrobloga

@l3gend: Piękne czasy. Nie wrócą już nigdy ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jako małolat, to tak sie nimi zachłysnąłem, że chciałem mieć własne wiec zakładało sie klan, grało w gry i pisało po wszystkim sprawozdania. #!$%@?! Mapki! Taktyki al’a Gmoch i wszystko w jednym miejscu!

Na FB, jak trafię na jakiś wartościowy wpis, to 5 minutach nie mogę go już znaleźć xD
@l3gend no ale o co ci chodzi, przeglądasz z sentymentu to forum, są aktywni użytkownicy, wpisy świeże, plus dziesiątki tysięcy archiwalnych które możesz przejrzeć, czego w zasadzie ci brakuje? Fora cały czas są, na każdy temat, tylko ty z nich nie korzystasz i płaczesz, że nie ma for. Żaden fb nic nie zabił, po prostu pokazał, że większość ludzi do niczego for nie potrzebuje, nie tworzą nic wartościowego czym warto się podzielić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@l3gend: a jeszcze jedno. Kupiłem ostatnio auto w wersji amerykańskiej. Szukałem jak przerobić tylne światła i znalazłem na forum tego modelu. Bez rejestracji. Był idealny opis co zrobić. Wcześniej szukałem na fb i musiałem zapisać się do grupy. Ni #!$%@? nie znalazłem tam nic. Jakie koła czy czegoś ma na sprzedaż spojler to w #!$%@? ale jak światła przerobić? Nic! A na forum ideolo.
@l3gend: Ja nigdy nie byłem typem forumowicza. Zgadzam się co do FB, np. w segmencie rowerowym to jest mielenie tych samych pytań co miesiąc bo nie istnieje wyszukiwarka (w sensie istnieje, ale wiecie o co chodzi). A do mnie w 100% trafia YT to czego szukam znajduję i choć kiedyś Ci najmądrzejsi pisali a nie sięgali po telefon, żeby nagrywać, to czasy się zmieniły.
@l3gend fora istnieją, ale wchodzące pokolenia do nich nie dotrą, to nie są ludzie, którzy się musieli #!$%@?ć z kapryśnymi frazami wyszukiwania googla, nie mają świadomości, że coś takiego istnieje, to dla nich miejsce dla dziadów, wygodniej szukać grupek na fb.
@l3gend: teraz to się z fb przenoszą na discorda, który jest jeszcze bardziej upośledzony i nadaje się co najwyżej do spamowania gównowpisami

Jeszcze bardziej fora zniszczył Discord, który są debilnie wykorzystywany jako grupy dyskusujne.


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: @cotidiemorior: przecież discord ma fora które nie odbiegają temu co było lata temu