Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 531
@l3gend: zgadzam się całkowicie. Ja mam 40+ i korzystam z for internetowych. Nie jedno auto naprawiłem dzięki nim. A na fb? Milion tych samych pytań i dwa miliony odpowiedzi które giną w tym sypie. Na forach działy poukładane, zdjęcia i filmy. Miodzio.
  • Odpowiedz
@l3gend: piekne czasy to byli teraz nie ma czasów.

Te fotoporady, dzielenie się wiedzą ze wszystkimi. Teraz została po tym ściana tekstu (bo linki do zdjęć zdechły) i chodź na priv w komentarzach na fb.
A zaczęło się wszystko od tworzenia "fanpejdzy" swoim "projektom".
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@l3gend: @l3gend: A propos forum Mercedesa, to dużo jest na benzworld.com. O ile polskie fora umarły, to tam jest encyklopedia dla każdego modelu.
  • Odpowiedz
  • 24
@l3gend dokładnie, ja tam spędzałem mnóstwo czasu, teraz muszę się #!$%@?ć z szukajkami na grupach które gówno znajdują albo być skazany na łaskę jakiegoś admina anona który musi zaakceptować moją prośbę czy post, co za gówno
  • Odpowiedz
@l3gend: Nie odwiedzałem nigdy specjalistycznych skupionych np. wokół jednej marki czy modelu, ale miałem konto np. na samochodyswiata.pl. Niestety społeczność się bardzo wykruszyła i doszło do tego, że max 5 chłopów ze sobą gadało.
  • Odpowiedz
@l3gend: forum o Revicie. Programie do profesjonalnego projektowania 3d architektury i nie tylko. Ludzie dzielili się doświadczeniem, rozwiązywali problemy lub tworzyli wtyczki ułatwiające projektowanie. Ostatnie wpisy rok 2010 bez odpowiedzi. Nie wiem czy tylko Facebook zabił fora czy coś jeszcze. Np. komercjalizacja internetu np. wcześniej ogólnie dostępne dane teraz udostępniane w formie kursów za pieniądze.
  • Odpowiedz
Zgadzam się w 100%, ogrom życia spędziłem na forach internetowych. Ileż tam ciekawych rzeczy się działo... A na fb? Większość treści jest bezwartościowa, a nawet jeśli jest inaczej, to taki post tak czy siak zaginie wśród innych po krótkim czasie.
  • Odpowiedz