Wpis z mikrobloga

@Jestemkoksupotezny: To jak dalej będziesz kłamał i wymyślał? znowu urojenia? Tabletki kolego weź, bo już Ci odwala od tego fanbojstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Diablo 4 fajna gierka i polecam zagrać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty tam dalej idź grać w stare gry, bo pewnie w robocie po 12h trzeba tyrać i nie ma czasu na gierki( ͡° ͜ʖ ͡°
@Jestemkoksupotezny: Ty serio meliskę wypij, bo się agresja załącza :D w diablo nie gram, całkowicie mnie ta gra nie interesuje, więc nawet nie miałem po co się do bety zapisywać. To że grasz od kilku dni to kłamstwo i tyle, beta ruszyła w nocy, wystarczy wejść na reddita diablo 4, widać co ludzie piszą i kiedy się wzmianki o starcie bety zaczęły. Co do wagi na Xboxie, to jasne, tutaj się
@Cinkito: @Cinkito: Zezłomowałem Cię i teraz przyznajesz racje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzisz wy tak zawsze szczególnie Ty jakieś info podajecie gdzie nawet nie macie pojęcia na ten temat, a jak się okazuje, że ktoś faktycznie gra sobie i jest w stanie udowodnić to nagle JA NIE WIEDZIAŁEM, UCIEKAM Totalna kompromitacja fanbojku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam gdzieś czy mi wierzysz czy
@LechuCzechu: Ja mam nadzieję że Sony się ogarnie i zacznie wydawać gry jednocześnie na PC oraz PS5.
Wtedy nie musiałbym kupować God of War Ragnarok za 250zł i potem sprzedawać ze stratą 10zł/20zł tylko ściągnął bym sobie z torrentów. Tak jak to robię z grami Microsoftu.
@vulcanitu: Tak jak wyżej opieram sie na faktach i nie mam problemu wyjaśniać każdy argument ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to s0niarze coś rzucają i nawet nie mają pojęcia na ten temat i potem są gaszeni raz dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Medonix: Nie rozumiesz rynku.
Działanie "dla graczy" nie oznacza bezpośredniego robienia czegoś dla graczy. Często działanie "dla klienta" nie jest nawet związane z dobrą wolą jakiejś firmy.
Działania Sony można oceniać różnie, działania Sony w walce z monopolistycznymi praktykami Microsoftu są w 100% dla graczy, nawet jeżeli cała sterta baranów tego nie rozumie, bo chodzi o to, żeby istniała konkurencja napędzająca rynek.
Sony ciągnie w swoją stronę, żeby zarabiać. Taki jest
@sedziakalosz: Synek ale kto ci tyle doł co Microsoft? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to coś w tym jest jak patrzę na niektóre argumenty kl0ckarzy. Microsoft dobry i chce by wszyscy gracze mieli jak najlepiej, mogli grać we wszystko i ogólnie chce sobie odejmować od ust i graczom oddawać, a złe Sony tylko przeszkadza bo chce dymać graczy. No jakbym widział argumenty pisowców w stylu,
@Tasde walka z monopolem jest słuszna ale Sony #!$%@? to robi i tylko odpycha tym graczy, więc to co opisujesz też działa na szkodę którą niby robi Microsoft.

Sam napisałeś że jak Xbox zablokuje coda to większość wybierze Xboxa co za tym idzie stanie się monopolistą i może w długiej perspektywie robić #!$%@? dla graczy.

Jaka jest odpowiedź Sony? Zamiast też działać, podpisywać jakieś umowy do ps+ to podpisują umowy anty gamepass.
Sony zamiast silić się na lepszą ofertę dla graczy, woli robić pod górkę Microsoftowi


@Pust3lnick: Sony nie ma tyle pieniędzy co Microsoft i nie może sobie kupić innego dużego studia w odpowiedzi, bronią się więc przed marginalizacją w inny sposób. Microsoft kupujący dużych wydawców jest potencjalnie szkodliwy dla rynku gier, więc jak najbardziej robienie mu pod górkę jest czymś uzasadnionym. Monopolizacja rynku nie będzie korzystna dla żadnego konsumenta.

A porównanie do
@nostalgiwolf: No wiadomo zły Microsoft xD W końcu to np Sony wprowadziło wsteczna kompatybilność gier i dostosowanie ich rozdzialka i liczba fps pod nowe konsole. I wcale nie karze sobie płacić dodatkowo za aktualizacje pod najnowsze konsole żeby gra ładniej wyglądała i lepiej chodziła xd

Mówię to jako posiadacz playstation i ostatnio czuje się coraz bardziej ruchany w dupe. Cały ten wątek jest śmieszny. Jedni monopoliści drudzy pazerne gnojki którym znów
@liter_wody:
Kontrolery są dobre jedynie do gier typu Fifa, WWE, każde wyścigi.
Gry RPG, strzelanki, horrory, strategiczne itd. są wygodne jedynie z klawiaturą + myszką.
Możliwe że mam takie ,,złe" zdanie o konsolach, przez to że do dziś wiele gier na nich ma limit 30 fps, co dla mnie minimum do grania jest 50 fps.
@Eskim0s: Jak ktoś całe życie gra na K+M to pewnie wizja gry w fps na padzie to jest kosmos. Osobiście wszystkie CoDy ogrywalem na padzie i po prostu nie potrafię sobie wyobrazić grania bez pada. Co do klatek na sekundę, to na ps5 nowe cody mają 120fps. I jeśli chodzi o call of Duty na padzie, to większość profesjonalnych graczy gra właśnie na padach
@liter_wody:

Jak ktoś całe życie gra na K+M

Większość życia grałem na kontrolerach.
Ps1, Ps2, Ps3 i słaby komputer, potem lepszy ale nadal słaby laptop, no i od prawie 8 lat mam PC (regularnie ulepszany) który daje rade z większością gier.
Zdecydowanie wygodniej mi się gra w większość gier na K+M.

I jeśli chodzi o call of Duty na padzie

To wyobraź sobie że znacznie szybciej nauczysz się sterować celowaniem myszką