Wpis z mikrobloga

@Cinkito: Brak argumentów to od razu jakieś urojenia ¯\_(ツ)_/¯ Wy tak chyba lubicie unikać argumentów i odpisujecie na co tylko chcecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To pokaż te gry, a nie uciekasz jak szczur do nory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ma wspólnego SM od Sony z SM od Activision? Przecież te gry nijak się nie łączą poza tym, że mamy tego samego bohatera w nich


@Cinkito: Nawet nie tego samego, bo Spider Man od Activision był oparty na filmach Sama Raimiego, które fabularnie są w innym uniwersum niż komiksowy Spider Man czy gra od Sony.

No ale tytuł się zgadza, więc dla kl0ckarzy to to samo i złe Sony zabrało.
@Cinkito: To moje pierwsze konto za to Ty ile masz? Bo non stop te same osoby robią wpisy o tych samych treści i o dziwo wszyscy pochodzą z tego samego discorda na którym Ty jesteś adminem. Ile Ci płacą za hejtowanie MS? Ciekawe, ile masz tu kont by bronić Sony. Lajkujecie się tak samo wszyscy wzajemnie. Dla mnie to mega podejrzane. Tak samo jak są argumenty to zaraz uciekacie. To co
To moje pierwsze konto


@Jestemkoksupotezny: raczej jedyne, nie pierwsze. Poprzednie 2 kojarzymy wszyscy, jedno usunięte, drugie zbanowane.

za to Ty ile masz? Bo non stop te same osoby robią wpisy o tych samych treści i o dziwo wszyscy pochodzą z tego samego discorda na którym Ty jesteś adminem.


@Jestemkoksupotezny: i wszystkie te osoby (mnie, Ryszarda, dzeksona, grevena, nawet stinkiego), było bardzo łatwo po nicku na PSN i sprawdzić w co
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: @Cinkito: Zebrało się grono widze s0niarskie wzajemnej adoracji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z kimś mnie mylicie, ale gdzie te argumenty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo nie macie jak odpowiedzieć na prawdę to trzeba uciekać do tanich sztuczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) To pokażesz te gry czy nie? Nikogo nie obchodzi Twój profil, nikt nawet o to nie
@Jestemkoksupotezny: Twoje argumenty to brednie rodem z windows central czy od innego Klobrille sponsorowane przez MS/Xboxa i nawet nie zamierzam dyskutować merytorycznie bo z zasady nie grywam w szachy z gołębiem.

Na szczęście CMA i inne poważne instytucje finansowe mają w dupie wasze biadolenie i do tematu przejęcia ABK podchodzą analitycznie a nie na zasadzie "hehe #!$%@?ć soniarzom hehe".
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Ja mieszkam w PL od zawsze i tutaj prowadze swoje biznesy jak wynajmowanie kupionych mieszkań, dlatego mogę sobie pozwolić na granie i przeglądanie wykopu. Za to pewnie Ty tak u Janusza robisz, że po 14 masz czas wejść na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak widzisz ja mogę wejść o każdej porze, bo nikt mi nad głową nie stoi tak jak Ciebie gania z batem pewnie
Mnie tam nic nie boli właśnie ogrywam Diablo 4 cały dzień, a wy co tam koledzy pewnie menu ps5 oglądacie albo starocie z ps4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem, że wam boli jak komuś się lepiej powodzi ale co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jestemkoksupotezny: to ogrywasz cały czy od kilku dni? Marny z ciebie kłamczuszek ( ͡° ͜ʖ ͡°