Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co byście polecili osobie w wieku 31 lat jeśli chce zacząć korzystać z życia bo życie jest takie krótkie?

TL;DR najpierw dopadła mnie codzienność, rutyna, dziewczyna zerwała z dnia na dzień i kilka lat dochodze do siebie, tragedia w rodzinie, #samotnosc, #alkoholizm, #depresja, brak znajoych i tak straciłem sporo lat na siedzeniu w domu i patrzeniu w sufit przy alkoholu. Została mi tylko praca, z której się utrzymuje. Te wszystkie nieszczęścia mnie oczywiście dobijają ale myślę sobie, że to życie takie krótkie i chciałbym to nadrobić i jeszcze pokorzystać tylko od czego zacząć? Nie mam na tyle pieniędzy żeby rzucić wszystko w cholerę, nie chcę też próbować niczego nielegalnego, niebezpiecznego, itp. Nie interesują mnie też divy. Szczerzę mówiąc chciałbym olać to całe szukanie baby i robienie z siebie błazna na #tinder.

Jakieś fajne pomysły?

#przegryw #wykop30plus #wykop30club #zycie #przemyslenia #feels #niebieskiepaski #tfwnogf #dzialanie #produktywnosc #rozwojosobisty #relacje #zwiazki #randki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634d92579f9b6b61c50f5d76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co byście polecili osobie w wieku 3...

źródło: comment_1666107046migaE93XkpMAKejnJZeTP6.jpg

Pobierz
  • 13
@niochland: Idealne podsumowanie nawet Słoń nawinął w jednej nucie A ty zamknij ryj zryj pracuj i płac podatki i tak do usranej śmierci jedynym wyjściem jest mieć status finansowy ogarnięty na tyle żeby nie chodzić do roboty właśnie #!$%@? niedługo na 19 i az mnie coś skręca l,że na kolejne 12 h trzeba iść jutro tak samo
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak lubisz muzykę to zacznij grać na jakimś instrumencie, wciągnie Cię. A szczęśliwy to masz być sam ze sobą, bo kobieta nie czyni Cię szczęśliwym. Lepiej byś to Ty dzielił się z nią swoim szczęściem i ogarniętym życiem. Przejdź się w góry, zrób sobie wypad do fajnej restauracji czy coś. Znasz siebie najlepiej. Korzystaj z życia i nie przejmuj się zbytnio, bo nie ważne czy jesteś miliarderem czy żulem spod
**Dobra_dusza**: A leczysz depresje u jakiegoś psychiatry? Bo jeśli nie leczysz depresji to żadne nasze rady Ci nie zmienia poczucia pustki, smutku i braku poczucia że żyjesz pełnią życia.

Bez depresji to wystarczy, że zacząłbyś robić coś dla siebie to już powinno dać Ci pozytywne odczucia i to bez względu czy to dobre jedzonko w ładnej i dobrej knajpy czy podróż za granicę by zobaczyć coś pięknego.
---

Zaakceptował: sokytsinolop