Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: ja miałem traumę przez tego kozła. Próbowałem ze dwa razy, ale finalnie zawsze odmawiałem skakania przez to, zwyczajnie bałem się, że się rękami nie wyrobie i rozbije się jajami o to gówno (albo frontem albo od góry)

Nie byłem ani spasiony, z wfu miałem 4-5, ale po prostu tego gówna nie akceptowałem.
  • Odpowiedz
Wf to straszna porażka i główna przyczyną niechęci wielu do sportu.


@CzarnyOwiec: takich przypadków nie ma jakoś szczególnie dużo, ale np. mój szwagier miał zwolnienie z WF-u, a w domu napierdzielał żelastwem, wypracował naprawdę super sylwetkę i wkręcił się w kulturystykę. Szkoda mu było czasu na WF-y, tym bardziej że nie lubił sportów zespołowych. Wuefiści oczywiście robili wszystko, aby mu zmarnować tą godzinę i musiał siedzieć na sali, na której nie
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Chłopacy jeszcze pół biedy. Dostali piłkę i niech się sobą zajmą grając w nogę a wuefista chował się w pokoiku z piłkami. Z kolei dziewczyny ciągle siatkówka od której można było sobie wybić palec. Wuefista łaził po sali udając zatroskanego trenera faktycznie oglądając tyłki. Cringe. Wuefistka jakoś potrafiła obserwować z jednego miejsca nie z "tyłów" albo zaproponować coś innego od siatkówki.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: po #!$%@? to komu było potrzebne? Wf to straszna porażka i główna przyczyną niechęci wielu do sportu.


@CzarnyOwiec: kiedyś mniej, teraz bardzo potrzebne bo inaczej dzieciaki zgniją na kanapach i przed komputerami.
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: Najpierw piszecie, że wf nudny bo tylko rzucajo bale i grajcie w siate. A jak sa rozne dyscypliny to napiszesz 'po #!$%@? to komu'. Nie mam pytań ( ͡° ʖ̯ ͡°) A główną przyczyną niechęci do sportu są rodzice siedzący na dupie i nie uczący swoich dzieci aktywności na codzień...
  • Odpowiedz
@CzarnyOwiec: ja uwielbialem kozla i jako prawie 30 letni debil z dusza 16 latka lu ie se czasem skoczyc przez murek czy plot, i roboe to z gracja sarenki.
Znaczy, jak laduje, to bebech odbija sie od moich zeber do jaj i z powrotem, ale poza tym jest gracja.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Ostatnio widziałm film ze stanów i oni tam skakali przez duże sześciany z gąbki, od których można było się odbić rękami, ale nie robiły krzywdy jak się w nie #!$%@?. Myślę że większość z nas ze wstrętem do tej aktywności, nabawiła się jej przez strach że #!$%@?ą w tego kozła i się połamią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TompsonzPolski: w piachu i tak się wszyscy spotkamy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ale się wielu epicko zesrało, tylu powiadomień dawno nie miałem. Dokładnie o to chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz