Wpis z mikrobloga

@programik: mordo, wchodzisz na post i marudzisz, że marudzę, jednocześnie wchodząc w dyskusje między mną a OP.
A sam muzyk jest dla mnie takim samym autorytetem jak nasza Maryla Rodowicz, tylko strzelam, że ona pewnie ma faktyczną wiedzę muzyczną i nie pcha się (na szczęście) do polityki.
@daftie123: Posłuchaj albumu yeezus, jeśli jeszcze nie miałeś okazji. Jak on Ci nie podpasuje to po prostu nie lubisz i nie polubisz kanye. Ja zrozumiałem i pokochałem go właśnie przy tej płycie :-)
Kayne próbuje wyciągać czarnych z ich #!$%@? umysłowego i się na tym przejedzie, tak samo jak z polaczkami, próbował nie jeden i się okazuje że lepiej ludźmi zarządzać


@egonszef: spoko, poczekaj na film od candice
@Farezowsky: Floyda dobiło to kolano, gdyby nie był osłabiony po fentanylu to nie umarłby.

Oczywiście zasługiwał na areszt i na kolano, to że umarł to nie wina policjanta, przecież nie ma obowiązku monitorować co przestępcy siedzi w krwiobiegu

Mam wrażenie że Kayne ostatnio leci z uproszczonym ale bliższym prawdy przekazem do lewicujących czarnych aby natrzepać kapitału politycznego - pytanie dla kogo, republikanów? Trumpa?

W każdym razie ciekawa transformacja z kiepskiego muzyka