Wpis z mikrobloga

@Farezowsky:
Primo: gość ma racje. Gliniarz przegiął, ale Floyda zabiły narkotyki.
Secundo: wnerwił się na ciągłe nagabywanie skrajnego lewactwa. Ciągłe próby kontrolowania jego życia i jego rodziny, więc stawia uparcie na swoim, na przekór hollydwoodzkiemu nurtowi. Generalnie szacun bo z pewnością media ogłoszą go szurem.
  • Odpowiedz
znowu jakaś durna akcja promocyjna byle wzbudzić sensacje albo nadciąga jakiś album w którym będzie sie naśmiewał z takich osób


@oszty: #!$%@? wiem ale się wypowiem ¯\_(ツ)_/¯. Wykop nie zawodzi.
Eco999 - > znowu jakaś durna akcja promocyjna byle wzbudzić sensacje albo nadciąga ja...
  • Odpowiedz
@rzep: znasz określenie "presja polityczna"? To tak jakby ktoś wpadł pod pociąg , a ty go później kopnąłeś. W teorii jesteś mordercą, w praktyce zabił go pociąg.
  • Odpowiedz
@rybsonk: on nie mógł złapać oddechu jak mu założyli kajdanki, typowa panika narkomana. To są techniki krav magi - stosowane przez większości policji w USA. Mógł zdjąć to kolano bo nie stwarzał zagrożenia, głupi policjant - ale ta metoda nie dusi.
  • Odpowiedz
@ol_Io: Ale rozumiesz, że to są tylko twoje urojenia? Patolog sądowy od początku twierdził, że Floyd został zabity, zanim w ogóle sprawa nabrała takiego rozgłosu.

Ty wiesz lepiej dlaczego Floyd zginął, bo to tobie pasuje do wizji świata. Fakty są lewackie.
  • Odpowiedz
on nie mógł złapać oddechu jak mu założyli kajdanki, typowa panika narkomana


@ol_Io: przecież tak nie było, problemy ze złapaniem oddechu miał dopiero po tym gdy policjant go przycisnął kolanem, wtedy też próbował o tym powiedzieć
  • Odpowiedz
@rzep: Ty wiesz, że jesteś najgłupszym użytkownikiem wykopu? gdyby nie był naćpany to by się nie udusił.
Presja polityczna na tym wyroku była ogromna. Jakakolwiek inna decyzja by rozwścieczyła lokalne małpy.
  • Odpowiedz
@ol_Io:

Ty wiesz, że jesteś najgłupszym użytkownikiem wykopu?


Jestem najgłupszym użytkownikiem wykopu, ponieważ wklejam Ci linki do wypowiedzi patologa sądowego.

gdyby nie był naćpany to by się nie udusił.


Dokładnie odwrotną rzecz mówi patolog. Ty wiesz lepiej.

Masz dokładną wypowiedź:
https://youtu.be/47fG03B6j8U?t=6595

Włóż jeszcze palce w uszy, zamknij oczy i zacznij powtarzać głośno "lewactwo, lewactwo" to dopełni twojego wizerunku.

Presja polityczna na tym wyroku była ogromna. Jakakolwiek inna decyzja by rozwścieczyła lokalne
rzep - @ol_Io: 

 Ty wiesz, że jesteś najgłupszym użytkownikiem wykopu? 

Jestem n...
  • Odpowiedz
A eksperci obrony Chauvina mówili na odwrót no i co? i tak można w nieskończoność.

Floyd had narrowed coronary arteries — about 75 per cent blockage in his left anterior descending artery and 90 per cent blockage in his right coronary artery, Baker told the court. Floyd also had hypertensive heart disease, meaning his heart weighed slightly more than it should. Methamphetamine was also discovered in Floyd's system, although another prosecution witness
  • Odpowiedz
eksperci obrony Chauvina mówili na odwrót no i co?


@ol_Io: szok, że wynajęci przez obronę biegli zeznają na korzyść oskarżonego... A koroner hrabstwa Hennepin ustalił że było to morderstwo, jemu już nie wierzysz
  • Odpowiedz