Wpis z mikrobloga

@MlodyWilk: Na tym filmiku idealnie widać, że każdy ma plan dopóki nie dostanie w mordę. Wyjechał mu z Barbary na pełnej profesce i dopiero jak po 20 sekundach dotarło to zaczął mówić o policji XD ale szarpać i pchać łapy to był pierwszy. Satysfakcjonujący obraz!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yahoomlody: Czyli mówisz, że jeśli ktoś nagrywa a nawet i rzuca wulgaryzmami, to można wyrywać telefon i rzucać się z łapami? xD Koleś ma problemy z agresją i tyle, młody miał się dać pobić czy okraść?

A to że podstawą konfliktu jest maseczka jest obojętne, tak samo mogło to wyglądać dla szalika klubu sportowego ¯\_(ツ)_/¯
@aloucie: nie wiem co było wcześniej, bo nie ma tego na filmie. jeśli przez kilka minut facet był wyzywany od mordercy, szura, #!$%@?, #!$%@?, który nie nakładając maski zabija innych ludzi w autobusie to mogły mu puścić nerwy

i masz rację, jak jechałbym w szaliku swojego klubu w autobusie i inni zaczęliby mnie za to wyzywać to znaczy, że to oni są źli, a nie ja, miło że widzisz analogię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@yahoomlody: Jeśli poszukasz sobie podstaw prawnych procesów o wyzwiska/zniesławienie to natrafisz na taki fragment:

Należy jednakże pamiętać, iż zgodnie z art. 216 § 3 K.k., jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.


Innymi słowy, tak, to ludzie którzy wyzywają są źli, zgadzam się. Ale w chwili gdy zaczniesz kogoś szarpać z pokrzywdzonego stajesz się napastnikiem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: możliwe, zrezta ktoś wyżej pisał, że niby nagonka była na chłopa bez maski, mimo wszystko widać na filmiku kto bardziej "startuje".
Od siebie dodam, że od kolegi który czasem się porusza w masce już parę razy słyszałem że ludzie (albo zwykle seby) potrafią się czepiać do niego za to, także uznałem że i tu tak mogło być