Wpis z mikrobloga

@zapomnialmatoljakdebilembyl widzę że dorosły człowiek na filmie jest agresywny w stosunku do dziecka mówiąc że powinien zdjąć maseczkę o obrażając go z tego powodu że ja nosi, po czym jak ta młoda osoba go nagrywa próbuje jej wyrwać telefon za co dostaje w banie.

Nic nie sugeruje żeby jakieś niestosowne zachowanie chłopaka wskazywało na powód dla którego ktoś miałby kazać mu ściągać maseczkę higieniczną, bo taki powód nie istnieje.
@zapomnialmatoljakdebilembyl dodatkowo, widząc twój awatar i podejście do tematu łatwo zauważyć że bronisz tego szura tylko dlatego bo możesz kogoś nazwać "kowidiota" odwracając kota ogonem i potwierdzając moją teorię ponieważ w twojej ocenie ta młoda osoba niesłusznie uderzyła typa za to że kazał jej zdjąć maseczkę, pewnie powinien ją w twojej opinii zdjąć i dawać naruszać swoją nietykalność cielesną dalej
@MlodyWilk: niby pieniacz, ale dziwnym trafem film nie nagrywany od początku

na jakieś 100% typek z maseczką pod nosem (XD) zaczął nagrywać tamtego gościa bez maski i ten się #!$%@?ł, bo chyba nikt nie lubi jak z dupy się robi fotki

no ale możecie dalej sobie wierzyć, że ten bez maski zaczął pierwszy. ten film w ogóle bardzo fajnie pokazuje jak można manipulować ludźmi. typek dobrych kilka minut mógł wyzywać wcześniej,
https://www.20min.ch/story/maskenverweigerer-erhaelt-auf-busfahrt-eine-kopfnuss-826699039823
Dla osoby odmawiającej masek podróż Postbusem zakończyła się uderzeniem w głowę i grzywną. W środę rano jechał Postbusem z lotniska w Zurychu w kierunku Opfikon. Jeden z wywiadowców podchwycił argument i tak opisuje sytuację: „Mężczyzna był zachęcany lub proszony przez różne osoby, aby założył maskę. Ale absolutnie nie chciał i wielokrotnie powtarzał, że w Szwajcarii maska ​​nie jest wymagana”. Dyskusja z innym pasażerem zakończyła się uderzeniem głową.
Po tym, jak dwaj
@zapomnialmatoljakdebilembyl no i co że się do ciebie nikt nie #!$%@?. Ja nie mam kolegi geja a wiem że geje istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz to ty zakładasz że na 7miliardow ludzi WIESZ że nie znajdzie się taki lekki psychopata, podczas gdy są nawet ludzie którzy opierdlaja innym mózgi albo tarzają się we własnym gownie XD