Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jedną z najgorszych pigułek jaką przełknąłem i do tej pory się dławie jest fakt, że jako dorosły nic wielkiego w życiu nie osiągne, nie będę miał życia jak na filmach i w serialach chociaż byłem święcie przekonany, że to właśnie mi się przytrafi bo nie chce wieść życia typowego szarego Polaka xD. Zawsze słuchałem narzekania rodziców na biedę, kiepskie życie, kłótnie rodzinne, itd. Dodatkowo inni wokół wcale nie mieli lepiej to sobie pomyślałem, że ja taki na pewno nie będę. KIEDYŚ TAM będę miał super rodzinę, kochającą żonę, pewnie jakieś dzieci, psa, itp. Ewentualnie jak będę chciał to kiedyś się w każdej chwili mogę przeprowadzić do Miami i tak spędzić reszte życia xD Kompletnie nie akceptowałem, że będę jak każdy.. o niee, to nie ja! wszystko zrobię inaczej, nie będę typowym szarakiem praca 8h, dom i bowiązki, kredyty, ból pleców, codzienność. Być może nawet będę kimś ważnym w świecie i albo będę zarabiał kupę kasy albo będę w jakiś sposób znany. Może coś odkryje nawet?

Jaka jest rzeczywistość? Praca którą średnio lubię i za którą średnio płacą. Brak jakiejkolwiek różowej od kilku lat i coraz mniejsze szanse na znalezienie w przyszłości. Ciągłe zmęczenie i brak chęci na cokolwiek w czasie wolnym. Małe mieszkanie w ktorym gnije. Brak znajomych. Pierwsze siwe włosy. I co? dalej social media pokazują, że można wszystko, w serialach same udane życie pełne przygód i niespodzianek. Filmy, w których zwykły chłopak staje się geniuszem i rewolucjonizuje świat, tylko tym razem nie dam się nabrać.. jestem za stary

#suicidefuel #doomer #przemyslenia #agepill #przegryw #samotnosc #tfwnogf #zycie #tinder ##!$%@? #doroslosc #mlodosc #tinder #feels #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634b1ef2e7af758437c3d38f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jedną z najgorszych pigułek jaką pr...

źródło: comment_1665867766FL2n6dhmBEqJ4aiz2FDlP7.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A co zrobiłeś aby coś zmienić? Kisisz się w swojej nijakości, siedzisz w pracy której nie lubisz z powodu strefy komfortu. Brak ruchu, słaba dieta i kolejne kroki do depresji. Albo coś zmienisz albo za 20 lat będziesz zgorzkniałym dziadem.
  • Odpowiedz
nie będę miał życia jak na filmach i w serialach


@AnonimoweMirkoWyznania: przecież takiego życia nie ma 99% ludzi xD filmy są fikcją, temu są popularne, bo są odskocznią od rzeczywistości. Normictwo też nie ma życia jak w Wilku z Wall Street xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
W tej historii nadal to wszystko możesz mieć ale nie kazdy wie że życie opiera się na ryzyku, tzn. każdy dziś ma szanse ale nie każdemu się uda a na instagramie pokazują tylko tych którym sie udało. Większości się nie udało. To nie znaczy jednak że nie warto próbować. Nadal łatwo możesz mieć psa:)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Napisałeś o tym czego chciałeś ale zabrakło trochę o tym co robiłeś aby to osiągnąć. Twój cel też był mało konkretny.

Niestety większość ludzi popada w nijakość dlatego większość jest jak większość.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam 29 lat za pół roku 30
I to creepy, ale ja nadal trwam w tej iluzji która opisałeś. Nadal codziennie rano wierze, ze dzis znajdę walizkę z milionem lub przypadkiem trafie na casting do roli w filmie i osiągnę sukces niczym zalecki.
Nawet nie chce myśleć co by było gdybym pogodził się z swoim aktualnym losem. Magik…
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: naoglądałeś się instagramów, naczytałeś blackpilli i innych shitów i myślisz, że każdy musi być chadem jeżdżącym nową beemką z salonu w międzyczasie ruchającym modelki z instagrama - to jest sekret szczęśliwego życia. xD

Jeśli nie jesteś bananem albo rodzice nie przekażą Ci lub nie zaszczepią w Tobie genu "zaradności" i "wygrywu", to defaultowo jestes tak jak napisałeś "szarym Polakiem".
Wyłącznie od Ciebie zależy czy zrobisz coś z nielubianą pracą, czy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @MG78: o sa już ludzie sukcesu :D którzy klasycznie zarzuca tekstem
„każdy rodzi się taki sam, mamy wszyscy równe szanse, kapitalizm, pokaz co zrobiłeś by coś dostać, ile pracujesz???8 h?????? Ja pracowałem w twoim wieku po 22h na dobę i obracalem już milionami, a Ty co zrobiłeś? Może zacznij od wzięcia udziału w naszym kursie”

I powielają mity kapitalizmu nie pojmując, iż kapitalizm to rakieta wystrzelona w górę i
  • Odpowiedz
@lukaswit: musisz zaryzykować! Daj mu najlepiej swoje oszczędności i on zainwestuje ( ͡º ͜ʖ͡º).
Ostatnio Grażyna Kulczyk tez podobnie radziła, ze ona i jej mąż to najciężej pracowali po 20h na dóbe i do dzis ona kosi trawę u sb w ogrodzie!!! Ty tak nie robisz????
Jaaaaaak? Nie możliwe

@AnonimoweMirkoWyznania: Także nawet nie wchodzić z takimi w dyskusje. Bo to są czesto bananowe dzieci z
  • Odpowiedz