Wpis z mikrobloga

@KasjuszHasta

a mnie troche zawiodla Wielka Woda. Za duzo tych wątków poza powodziowych: glowna bohaterka i jej uzaleznienie, Holender, otyła matka, dziecko z Barczakiem, ten chlop spod Wroclawia i jego ojciec a potem syn, Barczak, te ćpunki dawni znajomi Stammerowej....walka z zywiolem troche w tle

Zapomniałeś o najważniejszym wątku:
Stronk fimejl charakter walcząca z głupotą i ignorancją mężczyzn.
@Rga79: Przecież to tani ripp-off z interesującego pomysłu Lucasa o bezwzględnym łowcy nagród (Fett z trylogii i z expanded universe), nostalgia-bite ze zmarnowanym potencjałem.
@mathias94 z ciekawości to mówisz tak bo czytałeś też książki? Trochę mnie zaciekawił serial tylko nie wiem czy najpierw oglądać czy przeczytać. Słyszałem że Sanderson pracuje też przy serialu więc mam nadzieję że będzie git
@MORTAL_KOMBAT: Halo. Zarąbiste uniwersum pokazane w grach, bogate, ze świetnymi postaciami i świetnym protagonistą zamienione w kupę. Najśmieszniejsze było to, że w grach główny bohater - Master Chief - nigdy nie zdejmował hełmu. W serialu praktycznie go nie zakładał XD Odarło to moim zdaniem tę postać z aury tajemniczości. Sam aktor grający master Chiefa to aktorskie drewno. A sam scenariusz? Myślę, że większość z nas po zjedzeniu liter alfabetu wysrałaby lepszą
Pobierz mroczneknowania - @MORTALKOMBAT: Halo. Zarąbiste uniwersum pokazane w grach, bogate, ...
źródło: comment_1665834093W7ae3lt7FN8Z8ujstbJzeN.jpg
@Rga79: Nie widzę w nim konsekwencji, w II sezonie zakończyli wątek Grogu potem by w spin-offie (bodaj przedostatni odcinek Book of Boba Fett) wszystko jest wrzucane do kosza i znowu mamy wątek łowcy nagród/opiekunki do dzieci. Hajs się im zgadza, zabawki się sprzedają. Pomysł był ciekawy, uniwersum SW powinno być pokazywane z różnych punktów widzenia - jedi i sith nie są tutaj niezbędni - a ostatecznie mamy tylko przetworzoną zieloną pożywkę