Wpis z mikrobloga

@MORTAL_KOMBAT: Mroczne materie - dokładniej to sezon 2 - Sezon pierwszy jeszcze jakiś zły nie był...
Drugi też nie był zły - był po prostu nudny - wytrzymałem 3 odcinki, po czym przestałem oglądać...

nie wiem, czy będę oglądać 3 sezon

Aczkolwiek z perspektywy czasu, patrząc się na ten serial i książki, na podstawie których powstał, na trzeźwo... To ktoś te książki opisał jako "the Fedora tippiest of all books" albo
  • Odpowiedz
@MORTAL_KOMBAT: a mnie troche zawiodla Wielka Woda. Za duzo tych wątków poza powodziowych: glowna bohaterka i jej uzaleznienie, Holender, otyła matka, dziecko z Barczakiem, ten chlop spod Wroclawia i jego ojciec a potem syn, Barczak, te ćpunki dawni znajomi Stammerowej....walka z zywiolem troche w tle
  • Odpowiedz
@MORTAL_KOMBAT: hawkeye, w koncu ten najbardziej pomijany avenger dostal swoj serial i byla okazja opowiedziec ciekawa historie o zwyklym czlowieku ktory musi odnalezc sie w swiecie polbogow to zrobili serial o irytujacej nastolatce + powpychali jak najwiecej postaci pod promocje swoich kolejnych prrodukcji.
  • Odpowiedz
@beauty_in_death: jest mało istotną postacią drugoplanową. Ale bardzo fajnie zagrana, jedna z lepiej wykreowanych postaci w tym serialu. Pani krasnolud sto razy lepsza niż wiecznie #!$%@?ąca Galadriela
  • Odpowiedz