Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 789
Ale mnie #!$%@? ten jutub, nic się nie da obejrzeć.
Albo w kółko te same propozycje, albo jakieś gówno z powykrzywianymi mordami i strzałkami.
Straszne gówno się z tego zrobiło, nie wspominając o płaceniu za brak reklam i możliwość odtwarzania w tle.
A do tego, usuwanie ze strony głównej filmów, które im się nie podobają. A obejrzysz nawet jednej jakiś gówniany przez przypadek to nonstop później to gówno będzie wyskakiwać
#!$%@?ć YT
  • 103
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igrek97: to się zgadza #!$%@? mnie pewna reklama która blokuje i blokuje zgłaszam żeby się nie wyswietlała a to mi dalej #!$%@? za każdym uruchomionym filmem na yt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czasem po prostu mimo tego, że temat jest ciekawy to forma "nie siada" - wystarczy, że prowadzący jest nieciekawy albo chociażby ma irytujący głos czy manierę mówienia i po prostu nie chce się tego oglądać. Treści jest sporo ale treści, które się podobają a jednocześnie mają wartość edukacyjną już niekoniecznie.

@smk666: masz racje. Jest sporo takich kanalow gdzie tworcy sie ucza prezentacji, obrobki tresci, wideo, ucza sie bo dopiero zaczynaja albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Variv: przyznam się bez bicia, że ostatnio zacząłem co jakiś czas oglądać gówno - Kononowicza. Nie interesuje mnie to na tyle, żeby dać suba, ale od jakichś 2-3 tygodni od kiedy zaglądam na ten kanał ani razu nie miałem od nich filmu na głównej.
Raz obejrzałem wywiad na kanale Układ Otwarty, nie spodobał mi się ten kanał, zaznaczyłem, że mnie to nie interesuje i żeby nie polecało mi kanału. Ale to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@igrek97: widac algorytm uznal cie za debila. Ja mam same madre naukowe filmy w polecanych

@Mlekkko: też mam same 'mądre naukowe' filmy. Cały czas te same, najczęściej już obejrzane. Przeplatane gównem promowanym przez yt.
Z muzyki około 20 piosenek, które kiedyś sam wyszukałem. Nowych polecanych brak. Wchodzę w konkrety teledysk, co w polecanych? Te same 20 tytułów co wcześniej plus jakiś gniot wyjący do mikrofonu przez autotuna
Mam mnóstwo ciekawych kanałów w subie, tysiące. Po prostu karmicie algorytm jakimś gównem / nie potraficie szukać ciekawych treści, to później gówno wyskakuje. Polską zakładkę omijam szerokim łukiem, tylko zalogowany i tylko yt premium bez reklam i z opcją na odtwarzanko w tle.
Idiokracja już 16 lat temu pięknie przewidziała jak będzie wyglądać konsumpcja mediów, tylko przyszło to szybciej niż się jej twórcy spodziewali.


@smk666: kiedyś miałem że to durna komedia...

Okazało się że to dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@igrek97: Do tego te obleśne "shorty", wszystko teraz musi mieć ten Tiktokowy format od Messengera po YouTube. Do tego sporo złego robią Hindusi którzy z racji sporej "znajomości" angielskiego i czystej liczby mają duży wpływ na oglądalność na zagranicznych kanałach. A jaki gust mają Hindusi to wszyscy wiemy i kontent się dostosowuje xd Już teraz zdążą mi się wpisać np "dobry motocykl do x$" a w podpowiedziach mam same "najlepszy motocykl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igrek97: patrze nie tylko jaam ten problem. Mam wrażenie że po prostu stare konta wpadły w jakąś pętle igownianych sugestii bo algorytm nie potrafi wyjść z nowymi propozycjami na podstawie kanałów jakie oglądasz

@technic: o to, to. Celne spostrzeżenie!
Straszne gówno się z tego zrobiło, nie wspominając o płaceniu za brak reklam i możliwość odtwarzania w tle.


@igrek97: ej wykopki słuchajcie, ale YT to gowno, nie chce placic twórcom kilku złotych miesięcznie (dochód yt premium jest dzielone na twórców których oglądasz) ale wymagam żeby na yt byli sami super twórcy!!!!!1111

Płace już za internet, czemu wszystko w necie nie jest za darmoooo!!!!

Albo w kółko te same propozycje, albo jakieś gówno z powykrzywianymi mordami i strzałkami.

Oglądaj to co sam znajdziesz albo to co Ci polecą. Np. ostatnio był fajny kanał naszego Mirka który raczej nie wyskakuje sam w wyszukiwarce. #!$%@?ć główną i "Na czasie".

(...) płaceniu za brak reklam (...)

Combo uBlock + Adblock i z fartem mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

A obejrzysz
https://www.youtube.com/c/JeremyFieldingSr

@Zerp:
Też go lubię, tylko spójrz na jego historię - jeden filmik na miesiąc albo i rzadziej, co i tak jest dobrym wynikiem wśród twórców fajnych treści. Niestety algorytm promuje jak najczęstsze wydania więc kanały wrzucające codziennie shorty pt. "zesrałem się i śmierdzi" zawsze przebiją się ponad materiał na przygotowanie którego trzeba poświęcić sporo czasu i pracy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Straszne gówno się z tego zrobiło, nie wspominając o płaceniu za brak reklam i możliwość odtwarzania w tle.


@igrek97: ej wykopki słuchajcie, ale YT to gowno, nie chce placic twórcom kilku złotych miesięcznie (dochód yt premium jest dzielone na twórców których oglądasz) ale wymagam żeby na yt byli sami super twórcy!!!!!1111


Płace już za internet, czemu wszystko w necie nie jest za darmoooo!!!!

@Dolan: autorzy zarabiają też na reklamach. Więc