Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 789
Ale mnie #!$%@? ten jutub, nic się nie da obejrzeć.
Albo w kółko te same propozycje, albo jakieś gówno z powykrzywianymi mordami i strzałkami.
Straszne gówno się z tego zrobiło, nie wspominając o płaceniu za brak reklam i możliwość odtwarzania w tle.
A do tego, usuwanie ze strony głównej filmów, które im się nie podobają. A obejrzysz nawet jednej jakiś gówniany przez przypadek to nonstop później to gówno będzie wyskakiwać
#!$%@?ć YT
  • 103
  • Odpowiedz
@smk666: jasne, wystarczy spojrzeć na te kanały z pakistanu czy jakichs indii gdzie rozbierają silnik na ziemi, przejadą szmatką, składają i cyk funkiel nówka, jestem tez przekonany ze kupują komentarze bo wiekszosc ludzi ich tam wychwala jaka swietna robote robią bez narzedzi xD
  • Odpowiedz
Wchodzisz w historię oglądania i kasujesz to co Cię nie interesuję żeby nie wyskakiwały rzeczy z tym związane na głównej.

@SpokoZiomek:
Niestety to tak nie działa. Oprócz tego co Ty masz zasubskrybowane albo co oglądałeś wcześniej są jeszcze dziesiątki zmiennych, które biorą pod uwagę czynniki niezależne od Ciebie - co ogląda Twoja grupa wiekowa, co jest popularne w Twojej okolicy czy w Twoim kraju itd. Tak więc "większość" dyktuje to,
  • Odpowiedz
@igrek97: włączasz film, reklama, więc odświeżasz - dwie reklamy, odświeżasz cztery razy, jest w końcu bez reklam. Jednak instalujesz adblocka, żeby reklamy cię nie #!$%@?ły. Zadowolony włączasz film, cyk, reklama na początku filmu, ale nie youtubowa, tym razem reklama wklejona w film. Przewijasz. W trakcie filmu o średniowiecznej sytuacji kobiet gościu pije pepsi i mówi, że ty też musisz spróbować bo pepsi jest taka pyszna, a w ogóle to buty
  • Odpowiedz
Straszne gówno się z tego zrobiło, nie wspominając o płaceniu za brak reklam i możliwość odtwarzania w tle.


@igrek97: dlatego używa się wersji na PC+adblock
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: czasami chciałoby się obejrzeć coś innego albo nowego. Przy wyrzucaniu szajsu z głównej algorytm zamiast podawać kolejne, nowe propozycje zaczyna odgrzewać stare kotlety albo wrzucać na główna filmy z subowanych kanałów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
autorzy zarabiają też na reklamach. Więc albo płacisz bezpośrednio, albo poprzez oglądanie reklam ¯_(ツ)_/¯


@igrek97: ehe, reklam które wszyscy pomijają ublokiem xD premium to rozwiązanie idealne, daje ci ficzery + wiesz, że hajs idzie tylko na twórców ktorych oglądasz.

troche kisne ze ogólnie narracja jest taka, że oglądacie ulubionych twórców ale blokujecie reklamy i denerwujecie się, że wasi ulubieni twórcy coś reklamują xD
  • Odpowiedz
@igrek97: Ale masz masę źródeł nowych kanałów chociażby na wykopie. Zwyczajnie nie chcesz poszukać. Tzn. ja nie neguję, że mają #!$%@? algorytmy ale jak podchodzisz do tematu na zasadzie "siadam prze kompa, klikam YT i proszę mnie zabawiać" bo liczysz, że YT sam ci podrzuci coś Twoim zdaniem fajnego to się nie dziw, że dostajesz jakiś ściek. Sam się sprowadzasz do tego typa z obrazka wyżej. Z YT i z
  • Odpowiedz
Mi w 90% działa. A te 10 to i tak ignoruję.


@SpokoZiomek:
U mnie w pierwszej dziesiątce połowa to powtórki tego, co już obejrzałem, z pozostałej połowy trzy to zupełnie przypadkiem "recenzje" jakiejś nowości która akurat trafiła na rynek a z dwóch które pozostają jeden to coś nowego, co mnie chociaż minimalnie zainteresuje a drugi to coś zupełnie odklejonego od mojej historii (czasem na plus ale zwykle na minus). No
  • Odpowiedz
wpisz dowolna frazę w wyszukiwarkę YouTube i będziesz mieć sto kanałów i setki filmów


@Jamniki2: ty chyba nie używałeś ostatnio searcha w youtubie xD tam się coś ostro zepsuło i zamiast nawiązywać do query, wyniki rzucają kilka filmików (w kółko tych samych) i trochę jakiegoś gówna z "na czasie". Ja np. lubię słuchać różnych rozmów, wywiadów, podcastów (szukam czegoś o społeczeństwie, sztuce, kulturze etc). Wpisuję "rozmowa wywiad" / "podcast rozmowa"
  • Odpowiedz
@smk666: W sumie dla mnie smutne w TikToku jest nie to, że ludzie oglądają na nim gówno, tylko że znacznie pogorszył trend, w którym ludzie konsumują krótkie i intensywne strumienie informacji. Ja praktycznie nie korzystam z tiktoka, ale widziałem, że niektórzy twórcy, których obserwuję, publikują tam kosztem właśnie yt. Zamiast 10 min wideo z przepisem, wolą obejrzeć 15s Tiktoka. Ja gdy chciałem wrócić do regularnego czytania, to ze 3 miesiące
  • Odpowiedz
@igrek97: Moja główna jest zaspamowana różnymi pseudoleczącymi dźwiękami, a wszystko przez to że czasami sobie włączam jeden odprężający kawałek. Do tego te wszystkie jazz etc. to nie mam pojęcia skąd bo do pracy słucham sobie zwykle minimal techno np. Jacka Sienkiewicza, a ten mi tu wrzuca Sweet Jazz... no panie.

Skreśliłem rzeczy które mnie totalnie nie interesują. Część która została jest z moich subskrypcji i w sumie już w większości
dybligliniaczek - @igrek97: Moja główna jest zaspamowana różnymi pseudoleczącymi dźwi...

źródło: comment_1665561449FwRpGyTYsDPmCCDL6SoMUU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@igrek97: Ale masz masę źródeł nowych kanałów chociażby na wykopie. Zwyczajnie nie chcesz poszukać. Tzn. ja nie neguję, że mają #!$%@? algorytmy ale jak podchodzisz do tematu na zasadzie "siadam prze kompa, klikam YT i proszę mnie zabawiać" bo liczysz, że YT sam ci podrzuci coś Twoim zdaniem fajnego to się nie dziw, że dostajesz jakiś ściek. Sam się sprowadzasz do tego typa z obrazka wyżej. Z YT i z
  • Odpowiedz
@igrek97: #!$%@? głupoty, jest masa kanałów wartościowych. tylko nie szukaj ich w karcie na czasie xd
(swoją drogą to mnie #!$%@? stwierdzenie "wartościowy" bo jak ktos tego używa to w moich oczach od razu jawi się, że on to jest #!$%@? gość i jest ponad ten plebs)
  • Odpowiedz